Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Google, Pixel 8 Pro için Aralık ayı özellik güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile cihaz, video iyileştirme ve gelişmiş gece görüşü özelliklerine sahip olacak.

Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Google, Aralık Pixel özellik güncellemesi kapsamında Pixel 8 Pro için yeni ve verimli bir AI modülü olan Gemini Nano'yu piyasaya sürdü. Gemini'nin entegrasyonu, Recorder'da Özetleme ve Gboard'da Akıllı Yanıt gibi bir dizi yenilikçi özellik getiriyor ve akıllı telefona AI destekli birçok yetenek ekliyor. Bu AI iyileştirmelerinin yanı sıra, Aralık özellik düşüşü Pixel kullanıcıları için ek özellikler sunuyor.

Recorder'daki Özetleme özelliği, konuşmalarınızı, röportajlarınızı veya sunumlarınızı çevrimdışı olarak özetlemenizi sağlar. Ayrıca, Gemini Nano tarafından desteklenen Gboard'daki Akıllı Yanıt, konuşma bağlamını anlayarak yüksek kaliteli yanıtlar sunar ve size zaman kazandırır.

Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Bunun ötesinde, Google, Google Tensor G3'ü kullanarak Pixel 8 Pro'nun görsel içeriğini geliştiriyor. Video Artırımı, videolarda renk, aydınlatma, stabilizasyon ve taneliliği bulut ayarlamaları yoluyla düzenler. Gece Görüşü video, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı ve renkli kayıtlar sağlar.

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'da fotoğrafçılık AI destekli iyileştirmeler alıyor. Google Fotoğraflar'daki geliştirilmiş Portre ışığı gölgeleri daha iyi ele alırken, Fotoğraf Bulanıklığını Gider özelliği tek bir dokunuşla insan ve hayvan resimlerini keskinleştirir.

Pixel Fold, Pixel 6 ve daha yeni cihazlar artık USB üzerinden bağlandığında dizüstü/bilgisayarınız için bir web kamerası olarak kullanılabilir.