Güncel

Platinum dünyasının kapıları, kurumsal hat sahiplerine açılıyor

Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarından artık kurumsal hat sahipleri de faydalanabilecek.


Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, müşterilerinin gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki yoğun iletişim ihtiyaçlarını karşılayarak yarattığı konforlu iletişim alanına kurumsal hat sahiplerini de dahil ediyor. Kurumları teknoloji, ürün ve servisleriyle destekleyen Turkcell, Platinum’la birlikte kurumsal müşterisi olan şirketlerin çalışan ve yönetici ihtiyaçlarına da yanıt veriyor.

Kaliteli iletişimin hayata renk katan uygulama ve hizmetlerle buluştuğu bu dünyada tam da aradıklarını bulacak kurumsal müşteriler için yeni ve renkli bir dönem başlıyor. Platin Business Star paketini alan tüm kurumsal müşteriler; aylık sadece 106 TL ödeyerek; konuşma, mesajlaşma, internet gibi tüm iletişim ihtiyaçlarını tek pakette karşılayabildikleri gibi, Platinum Business’ın ayrıcalıklı dünyasına da adım atıyor, özel ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanabiliyor.

1386250256_turkcell-platinum-business-2.jpg

Platinum Business dünyasında bir yenilik de Platin Business Yurt Dışı Paketi

Platin Business Yurt dışı paketi; konuşma, mesajlaşma, internet içeriği ile yurt içinde kullanılabildiği gibi, aylık limitler dahilinde yurt dışında da kullanılabilecek. Sık seyahat eden ve yurtdışı ile iş yapan şirketlerin çalışanları aylık sadece 129 TL’ye Avrupa’dan Çin’e, Suudi Arabistan’dan Amerika’ya kadar tam 50 ülkede yurt dışı iletişim ihtiyaçlarını da karşılayabilecekler.

Kurumsal müşterilerimize de daha fazla konfor, daha fazla ayrıcalık sunacağız

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Hayata konfor katan uygulamalarıyla fark yaratan Turkcell Platinum’u kısa bir süre önce müşterilerimizin yoğun iletişim ihtiyaçlarını dikkate alarak yenilemiştik. Şimdi sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlere en çok ihtiyaç duyan kesimlerden olan kurumsal müşterilerimiz için de Platinum dünyasının kapılarını açtık. Böylece bir yandan kurumsal ihtiyaçlarını en uygun koşullarla sağlayan şirketler, çalışanlarına hem iş hem özel hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerin anahtarını sunmuş olacak. Yarım milyonu aşan kurumsal müşterisiyle kurumsal pazarda da lider konumda bulunan Turkcell’in bu segmentte yer alan müşterileri de artık ücretsiz vale ve otopark alanı, Havaş ile ücretsiz havaalanı transferi, ücretsiz sinema bileti, etkinliklerde öncelik gibi hizmetlerimizden yararlanabilecek, müşteri hizmetlerine daha kısa sürede ulaşıp aynı gün içerisinde aynı müşteri yöneticisi ile görüşebilecekler.”

Turkcell Platinum’un ayrıcalıkları

  • Hayatı kolaylaştıran ve hayata renk katan ayrıcalıklar
  • Ücretsiz vale ve özel otopark alanı (Kanyon, Meydan, City’s)
  • Havaş ile ücretsiz havaalanı transferi
  • Sinemada bir bilet alana bir bilet hediye
  • Konserlere, etkinliklere öncelikli ve indirimli biletler, davetiyeler
  • Deniz Taksi’de %50 indirim
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.