Güncel

Poco F2 Pro, Ocak 2022 güvenlik güncellemesini alıyor!

POCO F2 Pro güvenliğe odaklanan yeni bir güncelleme alıyor. Fiyat performans şampiyonu telefonun güncelleme detaylarına ve indirme bağlantılarına yakından bakalım.

Poco F2 Pro, Ocak 2022 güvenlik güncellemesini alıyor!

Poco F2 Pro, Ocak 2022 güvenlik güncellemesini almaya başladı. Güncelleme şu anda Küresel (Global) ve Avrupa pazarlarına yönelik sunuluyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla bölgenin bu güncelleme ekini alması bekleniyor. Değişiklik günlüğüne göre, sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında herhangi bir ek özellik veya değişiklikten bahsedilmiyor.

POCO F2 Pro'da güvenli hale geliyor

Global kullanıcılar için bu güncellemenin yapı numarası V12.5.6.0 RJKMIXM olurken, Avrupa pazarları için V12.5.5.0 RJKEUXM yazılım numarası ile birlikte sunuluyor. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,3 GB'lık Kurtarma (Recovery) ve OTA paketini indirmeleri gerekiyor, bu yüzden Wi-Fi kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Küresel ve Avrupa pazarlarında bir Poco F2 Pro kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla, riski size ait olmak üzere dosyayı manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Poco F2 Pro – Küresel Kararlı V12.5.6.0 RJKMIXM

Kurtarma ROM'u
OTA V12.5.5.0 için

Poco F2 Pro – EEA Kararlı V12.5.5.0 RJKEUXM

Kurtarma ROM'u
OTA V12.5.4.0 için

Değişiklik Günlüğü:
(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

POCO F2 Pro, 6GB veya 8GB iki RAM çeşidi ve 4.700mAh büyük bir pil ve 30W hızlı şarj ile Snapdragon 865 yonga setine sahip olan modelin, %0-100 arası şarj süresi sadece 63 dakika sürer.

Yorumlar
Ahmet
Telefonu 10 aydır kullanıyorum .Bu kadar zamandır telefonda takılma donma hiç yaşamadım. Ekran kalitesi çok iyi yalnız tabi fiyatı çok arttı .Hep dediğim gibi 2020 veya 2021 sonrası alınacak amiral gemisi veya katili denen bir telefonun diğer telefondan farkını göz ile anlamak çok zor hele bu kadar bir ekrandaki görüntü kalitesi farkını anlamak zor o yüzden belli seviye telefonlarda büyük fiyat farkını ödemek bence gereksiz statü ile işiniz yoksa
Cevapla
TheDrunkenKing
Bir yildir kullanıyorum oyun internet vs çok hizli daha bir sorun yaşamadim
Cevapla
Mehmet
Çok iyi bir telefon. Güncellemeyi aldım ama pek bir değişiklik yok. Zaten güvenlik amaçlı. Hala daha bunu satsam da şunu alsam diyebileceğim bir farkta telefon çıkmadı...
Cevapla
Vatandaş
Ne kilif buluyorsun ne birsey aldığıma pişman oldum
Cevapla
Mehmet
Bende kılıf bulamadım aliexpreste çok rahat ordan alırsın kardesim
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.