Güncel

POCO'nun sevilen modeli Türkiye için güncelleniyor!

POCO'nun fiyat performans modeli ülkemiz için bazı güncellemelere en sonunda kavuşuyor. Güncellemelere hız vermiş olan Xiaomi cihazlarını güncellemeye devam ediyor.

POCO'nun sevilen modeli Türkiye için güncelleniyor!

Güncellemeler konusunda yalnızca Xiaomi değil, POCO da en son yazılım güncellemelerini cihazlarına sunarak genişletmeye çalışıyor. Firma güvenlik güncellemelerini bazı modelleri için sunmaya devam ediyor. Bu güncelleme POCO M3 için sunulurken, Mayıs 2022 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor.

POCO M3 modeli daha güvenli oluyor

POCO en son aylık güvenlik yamasını Global ve Türkiye bölgelerindeki cihazları için yayınladı. Bu güncellemeyi almayan diğer pazarların ise güvenlik yamasını yakında zamanda alması bekleniyor. Güncelleme, kullanıcıların daha iyi MIUI performansı yaşamaları için sistem güvenliğini ve kararlılığını arttırırken, Mayıs 2022 güvenlik yamasını da getiriyor.

POCO Türkiye için sevindiren güncelleme haberi!

POCO M3 için Mayıs 2022 güvenlik güncellemesi, Global'de V13.0.4.0 SJSEUXM yapı numarasıyla gelirken Türkiye için V12.5.7.0 RJFTRXM olarak isimlendirilmiş. POCO M3 için Mayıs 2022 güvenlik düzeltme ekinin bildirimini yakın zamanda alabilirsiniz. Ancak henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidipyeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, bu güncellemeyi aşağıdaki orijinal dosya aracılığıyla manuel olarak kurmak da mümkün. Yüklemeden önce verilerinizi yedeklemeyi ve riskin size ait olduğunu unutmayın.

POCO M3 – Küresel Kararlı V12.5.8.0 RJFIXM

POCO M3 – Türkiye Stabil V12.5.7.0 RJFTRXM

Değişiklik günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Mayıs 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.