Popüler çikolata üreticisi, NFT ticari marka başvurusunda bulundu

Önde gelen küresel çikolata üreticisi Mars Inc., popüler markası M&M için bir NFT ticari marka başvurusunda bulundu.

Popüler çikolata üreticisi, NFT ticari marka başvurusunda bulundu

Meta veri deposu konsepti ve değiştirilemez tokenler ( NFT ) şekillenmeye devam ederken, önde gelen küresel markalar, müşterilerle bağlantıları sürdürmenin yollarını araştırırken kendilerini trendden faydalanmak üzere konumlandırıyor. 

Popüler çikolata üreticisi, NFT ticari marka başvurusunda bulundu

Son olarak, önde gelen küresel çikolata üreticisi Mars Inc., popüler markası M&M için bir NFT ticari marka başvurusunda bulundu. Lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis, uygulamanın haberini 24 Haziran'da bir tweet'te açıkladı ve uygulamanın "NFT'ler ve dijital jetonlar, sanal şeker ve atıştırmalıklar" içerdiğini belirtti.

Yapılan başvuru, kripto koleksiyonlarının yanı sıra NFT'leri, dijital para birimini ve jetonları doğrulamak, iletmek ve depolamak için kullanılan yazılımları da kapsıyor.

Şirket, bazı popüler fiziksel ürünlerini kapsayan NFT'ler ve dijital koleksiyonlar sunarak kripto para birimi sektöründen yararlanma niyetini dile getirdi. Uygulamanın dökümü, şirketin çikolata, şeker ve sakız vb sanal ürünlerin yer alacağı çevrimiçi sanal ortamlar gibi sanal eğlence hizmetleri sunacağını gösteriyor.

Tüm bunların yanı sıra, küresel markaların metaverse'e olan ilgisi giderek artırıyor.