Güncel

Prolink, Huawei Distribütörü Oldu

Yeni nesil bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünyanın lider markası Huawei, bilişim pazarının öncü ve vizyoner distribütörü Prolink ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Prolink, Huawei Distribütörü Oldu

Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılamayı hedefleyen Prolink, Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyünün pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini üstlenecek.

Prolink ile gerçekleştirilen işbirliğinden son derece memnun olduklarını söyleyen Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler İstanbul Bölge Direktörü Eren Serçe, “Prolink ile gerçekleştirdiğimiz distribütörlük anlaşmasıyla Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyümüzün dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmek için önemli bir adım attık. Prolink’in sektördeki uzmanlığı sayesinde, Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılanacağına inanıyoruz” diye konuştu.

1416229437_huawei-prolink-ekip.jpg

Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, “Huawei ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğiyle globalde büyüme kaydeden bir marka olan Huawei’nin zengin portfoyünü, Prolink’in bilgi birikimi ve güçlü kadrosu ile marka gücüne yerel destek sağlayacağız. Alanında öncü ve vizyoner bir firma olan Huawei ile birlikte yaptığımız işbirliğiyle Huawei’nin zengin ve kaliteli ürün portföyü ile, uzman teknik kadromuz, güçlü finansal yapımız, hızlı lojistik hizmetleri ve pazarlama faaliyetlerimiz ile çözüm sunduğumuz proje yönetiminde, Huawei’nin gücüne güç katacağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.