Güncel

Radore’nin veri merkezine Boba Fett bile giremez! [Video]

Radore’yi Star Wars’un ana karakterlerinden biri olan Boba Fett’in gözünden anlatan ve “Uptime” vurgusunun yapıldığı tanıtım filmi ilginizi çekecek!


Üzerindeki özel zırhıyla korku salan, güçlü ve yenilmez bir imaja sahip Boba Fett, Radore’nin tanıtım filminde hayat buldu. Boba Fett filmde veri merkezine ait tüm bileşenlerin kesintisiz ve güvenli şekilde çalıştığını kontrol etmesiyle dikkat çekiyor.

Radore Pazarlama Direktörü Görkem Öztürk, filmle ilgili yaptığı açıklamada; “Bir veri merkezinin olmazsa olmazı, bizim de en hassas olduğumuz ve üzerinde titizlikle durduğumuz öncelikli konu başlığı güvenlik. Kartlı, parmak izi okuyuculu ve şifreli güvenlik donanımlarına ve kilitli kafes sistemlerine sahip olmamızın yanı sıra dijital ve fiziksel olarak 7 gün 24 saat izlenen bir bina içinde hizmet veriyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve tam yedekli altyapımızla müşterilerimize yüzde 99,99 oranında “uptime” garantisi sunuyoruz. Temsili olarak galaksinin yenilmezi Boba Fett karakteri aracılığıyla, bu filmde Radore’nin güvenilir bir veri merkezi olduğunu aktarmaya çalıştık” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.