Güncel

Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Teknolojioku.com ekibi olarak Üyelerimizin, Ziyaretçilerimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, huzurlu bir bayram geçirmelerini dileriz… İYİ BAYRAMLAR…

Ramazan Bayramınız kutlu olsun

’’Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşamaktayız".

 Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki hüzün, ancak böyle bir ikinci gelişin ümidiyle hafifler. Bugün üzülerek de olsa Filistin’de, Kudüs’te, Gazze’de, Myanmar’da, Arakan’da, Suriye’de, Irak’da, Mısır’da ve daha birçok İslam beldesinde bayramı hak ettiği halde, zalimlerin silahlarının gölgesinde olmaktan ötürü bayramını bayram gibi yaşayamayan kardeşlerimizi de unutmamamız gerekiyor.
1437082216_lfuprqs.gif

Bu vesile ile Ramazan Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. Bu sebeple  ekibi olarak Üyelerimizin, Ziyaretçilerimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, huzurlu bir bayram geçirmelerini dileriz… İYİ BAYRAMLAR…

Teknolojioku. com

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.