Ramazanda televizyon ekranlarının olmazsa olmaz 8 demirbaşı - Page 1

2. Film: Hz. Muhammed'in Hayatı
(S.A.V) Hz. Muhammed'in hayatını anlatan birden çok film olduğu için hangisini yayınlayacaklarını bilemesek de bu filmlerden en az birini ramazan süresince izleyeceğimizden eminiz. Her kanal başka bir yapımı gösterirse, biz de daha sonra karşılaştırma fırsatı elde eder, dini sohbetlerde fikir beyan edecek birikime sahip oluruz.

Ramazanda televizyon ekranlarının olmazsa olmaz 8 demirbaşı - Page 2

3. Dizi: Hz. Yusuf
45 bölümlük bu muazzam eser de; herkesin hayatında en az bir kere izlediği bir yapımdır. 30 günlük ramazan ayında bazen bir, bazen iki bölüm birden izleyerek tamamladığımız bu dizi, sezon sonu yapan Game Of Thrones'un da reytinglerini kendine katarak büyümeye devam edecek gibi görünüyor.

Ramazanda televizyon ekranlarının olmazsa olmaz 8 demirbaşı - Page 3

4. Nihat Hatipoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca gibi isimlerle soru cevap programları.
"Hocam, diş fırçalarken boğazıma su kaçtı orucum bozulur mu?" ile başlayıp, "ben 500T ile işe gidip geliyorum, seferi sayılır mıyım hocam?" ile devam edip, aklın hayalin almayacağı yaratıcılıkta sorularla biten efsane programlardır bunlar. Dinlerken bilgilenir, bilgilenirken eğlenir, eğlenirken sevap kazanırsınız öyle de faidelidir.

Ramazanda televizyon ekranlarının olmazsa olmaz 8 demirbaşı - Page 4

5. Gündüz kuşağında: Yemek programları
Güllaç tarifi olmazsa olmazıdır bu programların! Eğer yoksa başka bir kanalınkini izleyin zira güllaçsız bir ramazan kabul edilemez. Ramazanın yaz aylarına gelmesi nedeniyle en çok paylaşılan tarifler hafif yaz tatlıları olacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.