Güncel

Real Madrid, Microsoft ile görüşüyor!

Sonunda futbola da el attı!

Real Madrid, Microsoft ile görüşüyor!

Dünyanın en çok kazanan spor kulüplerinden olan Real Madrid ile yine dünyanın en çok kazanan ve değerli firmalarından olan Microsoft geçtiğimiz günlerde büyük bir anlaşmaya varmış olabilir. Son günlerde haber dünyasını meşgul eden iddiaya göre Micorosft'un kurucusu Bill Gates, Real Madrid spor kulübünün büyüleyen stadı Santiago Bernabeu'nun önüne Microsoft ismini koymak için kulüp yetkilileriyle görüştü.

1382735196_fft104mm2584653.jpg

El Mundo Deportivo gazetesi, Real Madrid'in, dünyanın en zengin işadamlarından biri olan Bill Gates ile Santiago Bernabeu'nun önüne Microsoft adını almak için masaya oturduğunu ileri sürdü. Real Madrid'in şu anda Gates ile ön görüşmeleri yürüttüğü, 2014'ün ortalarından önce net bir karar alınmasının beklenmediği belirtildi.

1382735135_v-real-madrid-0812-1.png
Santiago Bernabeu Stadı'nın yeniden yapılanması çalışmalarına başlayan Real Madrid, bunun için 400 milyon euroluk bir bütçe öngördüğünü açıklamıştı. Kulüp başkanı Florentino Perez, yeni projenin finansmanının büyük bir kısmını karşılamak için Santiago Bernabeu Stadı'nın ön ismine reklam alınabileceğini söylemişti. 

Hatırlatmakta fayda varReal Madrid, dünyada mevcut durumuyla yıllık 500 milyon eurodan fazla gelir elde eden tek kulüp olarak biliniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.