Realme Buds Wireless 3 Neo: Yok böyle bir pil ömrü

Realme, Google Fast Pair özelliği ve uzun pil ömrü sunan Buds Wireless 3 Neo modelini tanıttı. Bu yeni kulaklık, kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Realme Buds Wireless 3 Neo: Yok böyle bir pil ömrü

Realme, Hindistan’da yeni bir Bluetooth boyun bantlı kablosuz kulaklık olan Realme Buds Wireless 3 Neo'yu sessizce duyurdu. Bu yeni model, geçen yıl piyasaya çıkan Buds Wireless 2 Neo’nun halefi olarak geliyor. Ayrıca, ANC ve daha büyük pil ömrüne sahip olan Buds Wireless 3’ün daha hafif bir versiyonu olarak da değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra, markanın önümüzdeki hafta GT 6T ile birlikte Buds Air 6 TWS'nin de lansmanını yapacağı doğrulandı.

Realme Buds Wireless 3 Neo, IP55 sertifikasına sahip olup toza ve suya dayanıklıdır. Kulaklık uçları silikon malzemeden yapılmıştır. Kullanılmadığı zamanlarda birbirine mıknatısla bağlanarak dolaşmayı önler.

Realme Buds Wireless 3 Neo: Yok böyle bir pil ömrü - Resim : 1

Realme Buds Wireless 3 Neo: Yok böyle bir pil ömrü

Ses kalitesi açısından Realme Buds Wireless 3 Neo, zengin bas için 13.4 mm dinamik bas artırma sürücüsüyle donatılmıştır. Gürültülü ortamlarda bile net çağrı kalitesi sunmak için AI çevresel gürültü engelleme (ENC) özelliği bulunmaktadır. Ayrıca, ses cihazı 45ms ultra düşük gecikme moduna sahiptir.

Realme Buds Wireless 3 Neo, anında bağlantı için Bluetooth 5.4 ve Google Fast Pair'i destekler. Aynı anda iki cihaza bağlanabilir. Bluetooth boyun bantlı kulaklıkların tek bir şarjla 32 saat pil ömrü sunduğu iddia ediliyor.

Realme Buds Wireless 3 Neo, Siyah, Mavi ve Yeşil renk seçenekleriyle sunuluyor. 1.299 Rs (yaklaşık 15,71 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu ses cihazı, markanın web sitesi, Amazon ve Flipkart üzerinden 22 Mayıs saat 14:30’dan itibaren satın alınabilecek.