Güncel

Reddit kurucu ortağından, kripto sektörüne 177 milyon dolar yatırım!

Reddit kurucu ortağının VC fonu, kripto sektörüne 177 milyon dolar yatırım yapacak!

Reddit kurucu ortağından, kripto sektörüne 177 milyon dolar yatırım!

Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian'ın girişim sermayesi (VC) şirketi Seven Seven Six, 177.6 milyon dolarlık bir fon sağlamayı hedefleyerek  kripto alanına ilk doğrudan girişini yapmayı planlıyor.

Reddit kurucu ortağından, kripto sektörüne 177 milyon dolar yatırım!

The Information'ın 29 Ağustos'ta bildirdiğine göre, 'Kryptós' adlı fon, devam eden piyasa oynaklığını sektöre girmek için mükemmel bir fırsat olarak nitelendirirken kripto para birimlerine yatırım yapmaya odaklanacak.

VC firmasına göre, Kryptós fonu öncelikle piyasa fiyatlarındaki düşüşün ardından daha uygun oranlarda ticaret yapan kripto para birimlerine yatırım yapacak. 

“Sektörde gerçekten uzun süredir çalışıyorsanız, satın almak için en iyi zaman bu. İndirimde. Seven Seven Six'in Kurucu Ortağı Katelin Holloway, "Her şey indirimde" dedi. 

Dijital varlıklara giriş, Seven Seven Six'in Nisan ayında kripto para birimlerine yatırım yapmasına izin veren bir yatırım danışmanı olarak kaydını takip ediyor.

Reddit kurucu ortağından, kripto sektörüne 177 milyon dolar yatırım! - Resim : 1

Yatırımcılar %25 taşınan faiz elde edecek

Fonlama materyaline göre, fondaki yatırımcılardan, taşınan faiz üzerinden %25 kazanmalarını sağlayan %2,5 yönetim ücreti alınacaktır. Özellikle, Kryptós beş kat veya daha fazla getiri kaydetmeyi başarırsa, getiriler potansiyel olarak %35'e yükselecektir.

VC firmasının çöken fiyatlar arasında kriptoya girmesi, şirketin gelecekte ralli için piyasada bahis oynadığını gösteriyor. Bu bakış açısına uygun olarak, birkaç kripto analisti, mevcut piyasa koşullarının geçici olduğunu ve büyüme yörüngesinin bir parçası olduğunu savunuyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.