Güncel

RedHack Anayasa'yı hackledi!

Bilgisayar korsanları Anayasa Mahkemesi'nin sitesini çökertmeyi başardı.

RedHack Anayasa'yı hackledi!

Türk bilgisayar korsanları grubu RedHack, birçok bakanlık ile kamu kuruluşunun internet sitesini hackleyerek ün yapmıştı.  Bilgisayar korsanları dün gecede Anayasa Mahkemesi'nin sitesini çökertmeyi başardı.  RedHack yaptıkları eylemi sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan duyurdu.

Korsan grup daha sonra ise Anayasa Mahkemesi'nin sitesini neden çökerttikleri hakkında bir açıklama yaptı ve  'RedHack' "26 Kasım'daki RedHack Davasi öncesinde #Anonymous tarafindan baslatilan #op4Redhack bunyesinde anayasa.gov.tr çökertilmiştir!" dedi.

1353771716_redhack1.jpg

Saldırıdan sonra Anayasa Mahkemesi'nin anayasa.gov.tr adresine bir süre erişilemedi.

Yorumlar
ali
bank of jerusalami bunlarmi hackledi sacmalama adamlar ocalan serbest kalsin diye mit ve ordu sitelerine saldirdi bunlar simdi kahraman mi size belki bana gore hain adamlar ajanlari cikartmis lan sizin bi seyden haberiniz yok hain haindir ya kursun sikar yada sanalda sikar @misafir senin aklin ve gorusun onlara gore
Cevapla
orhan
bunlari ovene haram olsun yedikleri
Cevapla
Dangalaklıgın luzumu yok, yok haksızlıklara karsı cıkıyorlarmış da falan filan, daha yeni yapılan baskında bu sanal teroristlerin DHKP-C örgütü ile ilişkili oldugu ortaya cıkmadımı, Tum terör örgutleri haksızlıklara karsı cıktıgını ilan eder, sen simdi soyle bakalım, kimden yanasın terörden mi?
Cevapla
ayhan
secimle gelmis devletin basindaysa devleti temsil ediyorsa evet devlettir toprakdir bayrakdir senin anlayamayacan seyler bunlar devlet millet devletine sahip cikarsa devlet olur
Cevapla
Kendini ve milletini bilmeyen köpek sürüsünden ibaret, terörist gruplarla ilişkisi olan serserilerin oluşturduğu asalak topluluguna redhack diyoruz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.