Güncel

Redhack İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne saldırdı

Gazi Parkı olaylarında polisin şiddet gösterdiği gerekçesi ile sanal korsan Redhack İstanbul Emniyet'ine saldırdı.

Redhack İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne saldırdı

Gezi parkı olayları dinmeye çalıştırılsa da bazı örgütler tekrar alevlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu durum en çokta sanal ortamda gerçekleşiyor. Sanal korsan grup Redhack şimdi de İstanbul Eminyet Müdürlüğü'ne saldırdı.

1370674506_istanbul-emniyeti.jpg

Redhack saldırıyı, Gezi parkı olaylarındaki polis müdahalelerini ve kullanılan orantısız gücü protesto etmek istedikleri için yaptıklarını söyledi. Hacker grup, İstanbul'daki tüm şube müdür ve müdür yardımcılarının telefon numaralarını ele geçirdi ve bu numaraları kendi bloglarında ve sosyal medyada yayınladı.

Yorumlar
Misafir
AYNEN ÇOK HAKLISIN BUNLARIN NE OLDUĞUNU ANLAMAK ÇOK DA ZOR DEĞİL
Cevapla
hacı
redhackin siyasi gorusu beni ilgilemindirmez tasvip de etmiyorum ancak,eylemleri siddetlendirmeye calısan biri varsa karsı mitinglerle falan o da malum herkes biliyor
Cevapla
Ramiz Dayı
Orak ve çekiç bunlardan Türkiye'nin hayrına bir is beklemek ahmakliktir yeğen!
Cevapla
Misafir
kakketmişler
Cevapla
sapone
devletini milletini çok seviyor bu insanlar ondan yapmışlardir amblemlerinde ki orak çekiçten kim oldukları belli zaten bu ülkeyi siz kurmadıniz atatürk kurdu ve atatürkün arkasına sığınıp cumhuriyeti komünizmle değiştirmek isteyenler kimler sız değilmisiniz sözde devrimciler ya bunlar hepsi che ye lenine staline tapar asıl devrimci bunlar mi atatürk mü sorarım size ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.