Güncel

Redmi Note 10, Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max MIUI 13 Güncelleme Durumu!

Redmi Note 10 ailesinin güncelleme durumunu ele alıyoruz. Bu haberimizde Redmi Note 10 ailesinin MIUI 13 güncellemesi hakkında bilgileri de bulabilirsiniz.

Redmi Note 10, Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max MIUI 13 Güncelleme Durumu!

Hepinizin bildiği gibi, Xiaomi geçtiğimiz yıllarda uygun fiyatlı akıllı telefon kategorisinde kendisini sağlam bir şekilde konumlandırmayı başarmıştı.

Bu başarıyı tabiki Redmi Note 10 serisi sağlamıştı. Şimdi bu telefondan bahsedecek olursak, yaygınlaşan bazı büyük telefonlara göre daha hafif ve kullanımı daha kolay bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Note 10 ailesinde yeterince büyük bir ekranla birleştirilmiş büyük bir pil, hızlı şarj desteği, iyi bir kamera ve işlemci bulunmakta.

Redmi Note 10 ailesi ayrıntılı güncelleme bilgisi

Parmak izi tarayıcı, güç düğmesinin içine yerleştirilmiş ve saniyeler içinde cihazın kilidini açmak için oldukça hızlı bir şekilde çalışır. Telefon, 6GB RAM ve 128GB depolama ile birleştirilmiş güçlü Qualcomm Snapdragon 678 ve Snapdragon 732G işlemcilerini çalıştırıyor.

Redmi Note 10 Pro Max, sırasıyla 6GB ve 8GB RAM varyantlarında geliyor. Temel varyant 4GB + 64GB'da başlasa da bu telefonların da mükemmel bir ekranı mevcut.

Bu yazımızda Redmi Note 10, Note 10 Pro & Note 10 Pro Max'in Android 12, MIUI 12.5 ve MIUI 13 gibi bilmeniz gereken büyük ve küçük güncellemeleri ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Redmi Note 10, Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max MIUI 13 Güncelleme Durumu

Xiaomiui'ye göre Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro'nun çok yakında Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini alması bekleniyor.

20 ARALIK

Xiaomi, Redmi Note 10 Pro'nun yeni güncellemesini kod adı #sweet ile küresel olarak yayınlamaya başladı. Güncelleme, V12.5.9.0 RKFMIXM yapı numarasıyla birlikte geliyor. Boyutu 3,1 GB'dır.

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ:

Diğer

Optimize edilmiş sistem performansı

Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

11 ARALIK

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı Tayvan ve Endonezya'da Redmi Note 10 Pro'ya sunmaya başladı. Bu sürümün donanım yazılımı sürümü Tayvan'da V12.5.2.0 RKFTWXM ve Endonezya kullanıcıları için ise V12.5.4.0 RKFIDXM'dir ve Android 11 tabanlıdır. Boyutu 3,1 GB'dır.

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ:

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.

Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

29 KASIM

Endonezya bölgesi için Redmi Note 10'a yeni güncelleme geldi. Bu güncelleme, V12.5.4.0 RKGIDXM sürüm adıyla ve Android 11 tabanlı olarak kararlı beta Kurtarma türü için geliyor. Güncelleme 2,6 GB boyutundadır.

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ:

Diğer

Optimize edilmiş sistem performansı

Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

28 KASIM

Türkiye bölgesi için Redmi Note 10'a yeni güncelleme geldi. Android 11 tabanlı ve V12.5.4.0 RKGTRXM sürüm adına sahip. Yaklaşık 2,6 GB boyutundadır.

Bu konuda şirket, sistem performansını, Geliştirilmiş sistem güvenliğini ve kararlılığı optimize ettiğini açıkladı 

26 KASIM

Xiaomi kısa süre önce Rusya bölgesi için Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note Pro Max için en son güncellemeyi yayınladı. Kod adı #mojito'dur ve bir kararlı sürümdür.

Bu güncellemede, Şirket Sistem performansını optimize etti ve telefonun sistem güvenliğini ve kararlılığını geliştirdi. 2,6 GB boyutundadır ve Sürüm adı Android 11 için V12.5.4.0 RKGRUXM'dir.

17 KASIM

Redmi Note 10 Pro / Pro Max Hindistan, Android 11 için V12.5.9.0.RKFINXM Sürümünün Kararlı Beta Kurtarmasını aldı. Yaklaşık 3.0 GB boyutunda. Bu güncelleme Optimize edilmiş sistem performansı İyileştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı sunuyor.

 

Yorumlar
Bahadyr
Neden note 10s yok
Cevapla
Dilya
Bende kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim 😊
Cevapla
Fatih
Redmi niye 10 pro kullanıyorum nereden ve nasıl indireceğiz güncellemeyi
Stm
Kaç ram ve performans nasıl?
Hamit
Resmi note 10s yok oniye
Cevapla
Öztürk
Redmi note 10 pro güncelleme gelmedi hala 12.5.6
Cevapla
Yusuf dönmez
Redmi note 10 pro max gelmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.