Redmİ Note 10 Pro ailesi beklenen güncellemeye kavuşuyor!

Redmİ Note 10 serisi Avrupa ve Global kullanıcılar için güncelleniyor. Detaylar bu haberimizde.

Redmİ Note 10 Pro ailesi beklenen güncellemeye kavuşuyor!

Xiaomi, Avrupa'da Redmi Note 10 Pro'ya Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcısı için yayınlanıyor daha sonra genel kullanıma sunulması bekleniyor.

Değişiklik günlüğüne göre, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında herhangi bir değişiklikten bahsedilmezken bazı güvenlik düzenlemeleri getiriyor.

Redmİ Note 10 Pro  Avrupa için güncelleniyor

Redmİ Note 10 Pro ailesi beklenen güncellemeye kavuşuyor! - Resim : 1

Bu güvenlik güncellemeleri arasında yüz doğrulama koruması, günlük hayatta sizi korumak için gizlilik filigranı işlevleri, tam bağlantılı elektrik koruma işlevi gibi MIUI 13'ün birçok yeni özelliği geliyor. Arama, saat, hava durumu ve tema gibi uygulamaların erişilebilirlik modlarını optimize ederek telekom sahtekarlığından uzak durmanıza yardımcı olabiliyor.

Redmi Note 10 Pro için bu güncellemenin yapı numarası V13.0.3.0 SKFEUXM ve kullanıcıların yaklaşık 3 GB'lık yazılım paketini yüklemeleri gerekli. Bu nedenle Wi-Fi kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Redmi Note 10 Pro (EEA) – İndirme Bağlantısı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı

Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Redmİ Note 10 Pro Global için güncelleniyor

Xiaomi, birkaç hafta önce Mi 11, Mi 11 Pro / Ultra, Mi Pad 5 Serisi, Redmi K40 Serisi ve diğer akıllı telefonlar için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınlamıştı. Şimdi ise Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 kararlı güncellemesini Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro için küresel olarak yayınlamaya başladı.

Redmi Note 10 güncellemesi V13.0.3.0 SKGMIXM yapı numarasıyla gelirken Redmi Note 10 Pro, V13.0.2.0 SKFMIXM yapı numarasıyla tanımlanır. Android 12 tabanlıdır.

Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro kullanıcısıysanız, yakın zamanda MIUI 13 güncelleme bildirimi alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine giderek denetleme yapabilirsiniz. Ayrıca, riski size ait olmak üzere, aşağıdaki orjinal dosyaları flaş aracılığıyla manuel olarak kurmak mümkün.

Redmi Note 10 (Küresel) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 10 Pro (Küresel) – İndirme Bağlantısı

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı

Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı