Güncel

Redmi Note 9 için yeni güncelleme yayınlandı!

Xiaomi çok tutulan cihazlarını güncellemeye devam ediyor. Yeni güncellemelerin detayları ve değişiklik günlüğünü bu haberimizde bulabilirsiniz.

Redmi Note 9 için yeni güncelleme yayınlandı!

Redmi Note 9 kullanıcıları, uzun süredir MIUI 13 güncellemesinin ne zaman dağıtılacağını merak ediyorlardı. En sonunda bu güncelleme çıktığı zaman çok satan Note 9 modeline geliyor. Bugün itibariyle Global sürüm kullanıcıları için Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi yayınlanmış durumda.

Redmi Note 9, Google Android 10 tabanlı MIUI 11 ile piyasaya sürülmüştü. 2 Android ve 3 MIUI güncellemesi alan cihazın şuandaki güncel sürümü V13.0.1.0 SJOMIXMV13.0.1.0 SJOCNXM'dir. Son olarak Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini alan Redmi Note 9, bundan sonra ki büyük bir güncellemeleri almayacak. 

Bir ay önce, Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesinin Redmi Note 9 için test edildiğini ve V13.0.1.0 SJOCNXM yapı numarasına sahip ilk kararlı Android 12 tabanlı Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesinin Çin'deki kullanıcılara yayınlandığını açıklamıştık. Bugün itibariyle Redmi Note 9 için MIUI 13 güncellemesi Global ROM kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Xiaomi MIUI 14 güncellemesini bu cihazlara gönderecek!Global sürüm Redmi Note 9 kullanıcılarına yayınlanan MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.1.0 SJOMIXM'dirBu, yayınlanan sürüm kararlı Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesidir. Sistem kararlılığını artıran ve cihazınıza birçok özellik sunan Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi artık cihazlara yavaş yavaş dağıtılıyor. Güncellemenin değişiklik günlüğüne bir göz atalım.

MIUI 13

  • Yeni: Uygulama destekli yeni bir widget ekosistemi
  • Optimizasyon: Geliştirilmiş genel kararlılık

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
Yorumlar
hasbercem
Muiu 13 denemesi hüsran. Telefonuma güncelleme yaptıktan sonra telefon bir daha açılmadı.. 150 liraya yeniden yazılım attırdım. Bilginize arkadaşlar, deneyip denememek size kalmış. Benden uyarması....
Cevapla
Emil
POCO X3 PRO ya ne zaman MIUI 13.0.5.0 gelecek bir an öncə gəlməsini istiyorum
Cevapla
Ahmet
Evet babada geldi telefonum çöktü
Cevapla
İsimsiz kahraman
Yalan değil bana geldi
Cevapla
Yusuf Kaan Laçin
Xiaomi redmi note 9 miui 13 güncellemesi hala gelmedi. Ne zaman gelecek daha belli değil. BİR an önce güncellemesini istiyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.