Redmi Note serisinin sevilen modeli kritik güncellemeleri almaya başlıyor!

Xiaomi'nin fiyat performans alanında çok sattığı modeli olan Note 10S firma tarafından en yeni güncellemeleri almaya başlıyor. İşte bilinen detaylar.

Redmi Note serisinin sevilen modeli kritik güncellemeleri almaya başlıyor!

MIUI 14, Xiaomi tarafından geliştirilen Android tabanlı arayüzünün en son çıkan sürümüdür. Bu sürümde birçok değişikliğe giden şirket, yeni güncellemeleri akıllı telefonlarına yavaş yavaş sunmaya başlıyor. MIUI'ye özel gizli özellikleri ve özelleştirme seçenekleri ile oldukça etkileyici kısa yollar sunan arayüz, bu açıdan diğer Android rakiplerinden bir adım önde gibi görünüyor.

MIUI 14 yavaş da olsa cihazlara geliyor

Bu güncelleme kutudan çıkan yeni akıllı telefonlar hariç birçok modele pilot uygulama olarak çıktı. Yeni modellerde direkt kararlı sürümle tanıtılan arayüz oldukça sağlam değişiklikler içeriyor. Şimdiye kadar birçok model MIUI 14 güncellemesini Mi Pilot olarak aldı.

Çinli şirket Mi Pilot haricindeki akıllı telefonlara henüz güncellemeleri sunamadı. Şirket güncelleme konusunda biraz geri kalmış olsa da birçok modeline yeni arayüzünü sunmayı hedefliyor.

Xiaomi MIUI 14 güncellemesini yakında sevilen modele sunuyor!

Redmi Note 10S, kutusundan Android 11 tabanlı MIUI 12.5 satışa sunuldu. Cihazın şu anki güncel sürümleri V14.0.2.0.TKLMIXM, V14.0.2.0.TKLEUXM, V13.0.10.0.SKLIDXM, V13.0.4.0.SKLTWXM ve V13.0.6.0.SKLTRXM'dir. Birkaç hafta önce Global ROM sürümlerine MIUI 14 güncellemesi gelmişti.

Yeni güncelleme Endonezya, Hindistan, Türkiye ve Tayvan için test ediliyor. Gelen son bilgilere göre cihaz için MIUI 14 güncellemesinin Endonezya, Hindistan, Türkiye ve Tayvan için hazırlandığı ortaya çıktı.

Endonezya, Hindistan, Türkiye ve Tayvan için hazırlanan MIUI 14 güncellemelerinin yapı numaraları ise V14.0.2.0.TKLINXM, V14.0.1.0.TKLIDXM, V14.0.1.0.TKLTRXM ve V14.0.1.0 TKLTWXM'dir.