Güncel

Renault Arkana tanıtıldı!

Renault, hem geniş iç hacme sahip, hem de sportif araç tasarımı isteyen sürücüler için yeni Coupe-SUV aracı Arkana’yı tanıttı.

Renault Arkana tanıtıldı!

Coupe-SUV tarzı araçlar zamanında sokaklarda görebileceğimiz tarza araçlardan değildiler. Bu durumu aşmak isteyen standart otomobil üreticiler ise uygun fiyatlı Coupe-SUV tarzı otomobilleri ile bu geleneği ortadan kaldırmayı başardılar.

Renault, hem geniş iç hacme sahip, hem de sportif araç tasarımı isteyen sürücüler için yeni Coupe-SUV aracı Arkana’yı tanıttı. Fuarda sergilenen otomobilin son hali olmasa da az çok böyle görüneceği gelen bilgiler arasında.

Renault, yeni aracının görsellerini paylaştı ancak paylaşılan görseller yalnızca aracı dışarıdan görmemize olanak sağlıyor.

Renault Arkana tanıtıldı!

Büyük ihtimalle aracın içi henüz son halini almış değil. Bu yüzde Renault'un henüz iç tasarımı göstermek adına biraz daha zamana ihtiyacı var. Eh geç olsun güç olmasın diyelim o zaman.

Renault’un açıklamasına göre Arkana, 2019 yılı itibari ile yollardaki yerini almış olacak. Gelen ilk bilgiler arasında aracın ilk olarak Rusya pazarında satışa sunulacak olması. Rusya'nın ardından Asya ve Avrupa pazarına gelecek olan Arkana, herkesin gönlünü feth etmeyi başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Henüz aracın ne zaman Türkiye'ye geleceği konusunda net bilgiler paylaşılmış değil.

Yorumlar
attila
Bu araba bu ad ile Türkiye de satmaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.