Güncel

Resindent Evil 0, Playstation 3 ve Playstation 4 İçin Yayınlandı

Resindent Evil 0'ın Playstation 3 ve Playstation 4 sürümleri yayınlandı

Resindent Evil 0, Playstation 3 ve Playstation 4 İçin Yayınlandı

En başarılı korku ve gerilim oyunlarından biri olan ve oyun sektöründe 20. yılına giren Resident Evil'ın 2002 yılında Nintendo Gamecube konsolu için hazırlanan Resident Evil 0 (Zero) Playstation 4 ve Playstation 3 için yayınlandı.

1453252658_resident-evil-0-1.jpg

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Resident Evil 0'ın seri içindeki en büyük özelliği ilk oyunun öncesini konu alması yani Mansion Incident denilen olayın henüz gerçekleşmediğin bir süreçte oyuna başlıyoruz. Bu oyun diğer oyunlardaki bazı boşlukları da doldurur nitelikte dersek yanlış olmaz zira, Resident Evil 2'de yer alan kötü adam Dr. William Birkin'in G-Virus denilen virüsün ortaya çıkmasında Albert Wesker ile işbirliği içinde olduğunu öğreniyoruz. 

Buna Remastered olarak hazırlanan oyunun, görsel açıdan daha modern olduğunu ve klasik Resident Evil kontrolleri ile geldiğini söyleyebiliriz. Playstation 4 ve Playstation 3 için yayınlanan oyunun dijital versiyonu 20$ fiyat etiketine sahip. Eğer Bluray olarak almak isterseniz Resident Evil Origins Collection sürümünü 40$ fiyatı ile satın almanız da mümkün          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.