Güncel

Ripple, SEC'e karşı kazançlar kaydetmeye devam edecek mi?

Ripple, geçtiğimiz gün SEC'e karşı küçük kazançlar kaydetti ve XRP 24 saat içinde %8 arttı. Peki bu kazançların devamı gelecek mi?

Ripple, SEC'e karşı kazançlar kaydetmeye devam edecek mi?

Keskin bir düşüş yaşadıktan sonra, XRP boğaları, genel kripto para piyasası hissiyatı belirsizliğini korusa bile varlığı yeni bir ralliye itiyor. Gerçekten de, XRP'nin devam eden yükselişi, tokenin ana şirketi Ripple'ın yasal açıdan  küçük kazançlar kaydetmeye devam etmesiyle geliyor.

Ripple, SEC'e karşı kazançlar kaydetmeye devam edecek mi?

Mevcut durumda, XRP 0,41 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık %8'lik kazançları temsil ediyor. Kazançlar, XRP'nin 0,41 $'ın üzerinde ivme kazanma yeteneğinin tehdit altında görünmesinin ardından geldi ve varlık haftalık en düşük seviye olan 0,34 $'ı gördü.

Ripple, SEC'e karşı kazançlar kaydetmeye devam edecek mi? - Resim : 1

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aynı zamanda, XRP alıcıları varlıktaki paylarını artırdı. Özellikle, piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto para biriminin değeri 20,63 milyar dolar ve 24 saat içinde 1,46 milyar dolar kazanç kaydetti.

Ripple, SEC'e karşı kazançlar kaydetmeye devam edecek mi? - Resim : 2

XRP bir günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyat analizi 

Bu arada, XRP'nin kritik direnç seviyesi, varlığın daha önce pozisyonun üzerindeki kazançları sürdürmek amacıyla reddedildiği düşünüldüğünde, 0,50 $ seviyesinde kalıyor. Boğalar 0,40 doların üzerinde bir pozisyonu korursa, XRP muhtemelen 0,50 dolara ilerlemeden önce 0,45 dolarlık yeni bir direnci hedefleyecektir. Ancak, ayılar boğaları alt ederse, XRP muhtemelen 0,35 dolardan daha fazla destek bulacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.