Güncel

Robin Hood filminden ilk fragman geldi!

Yenilenmiş haliyle Robin Hood tekrardan beyaz perdeye uyarlanıyor.

Robin Hood filminden ilk fragman geldi!

Robin Hood yenilenmiş haliyle bir kez daha beyaz perdeye taşınıyor. Bu kez yenilenen uyarlamada ünlü oyuncu Taron Egerton'ın kaliteli oyunculuğu bizlere eşlik edecek.

Bir kez daha adaleti sağlayan kahramanın beyaz perdeye döneceği yeni uyarlamada Haçlı Seferleri'nden dönen Robin Hood, yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, Nottingham Şerifi'nin yolsuzluklarıyla savaşıyor olacak.

Silah kullanımındaki hızı, modifiye edilmiş oku ve kimliğini gizleyen pelerinli kostümüyle halk kahramanından çok bir süper kahraman edası ile vizyonda bizlerle buluşacak olan Robin Hood, günümüzün dizilerinden Arrow'a fazlasıyla benzerliği mevcut. Tabii ki her ikisini karşılaştırmak biraz acımasızca olur ancak amaçları farklı olsada tarzları aynı yolda kesişiyor demek yanlış olmazdı. 

Filmde yer alacak diğer isimler ise Little John rolünde Jamie Foxx, Friar Tuck rolünde Tim Minchin, Marian rolünde Eve Hewson, şerif rolünde Ben Mendelsohn ve Will Scarlet rolünde Jamie Dornan. Black Mirror dizisinde yönetmenlik yapmış olan usta yapımcı Otto Bathurst filmin yönetmenliğini üstlenirken, senaryo Joby Harold ve David James Kelly ikilisine teslim edilmiş durumda.

Robin Hood, 23 Kasım 2018'de sinemalarda bizlerle olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.