Güncel

Ronaldo'dan Messi'ye çalım

Cristiano Ronaldo ile Messi arasındaki rekabette Ronaldo hızla yaygınlaşan akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla fark atmak istiyor.

Ronaldo'dan Messi'ye çalım

Dünya çapında populeritisi yüksen olan Real Madrid'de top koşturan Cristiano Ronaldo, şahsına ait mobil uygulamasını yayınladı. Cristiano Ronaldo'dan, akıllı telefon uygulamasıyla artık an ve an iPhone ve Android'li telefonlarınızla haberdar olacaksınız. Ronaldo'nun resmi Facebook ve Twitter güncellemelerini uygulama sayesinde her an takip edebileceksiniz.


1329940233_orta116.28.57.png

Uygulamanın Fan Wall adlı kısım ise Ronaldo'ya sesini duyurmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış. Uygulamaya özel fotoğraflar ve videolarda yayınlanacak. Ronaldo bu adımıyla hayran kitlesinin artmasını hedefliyor.

1329940255_orta2-3748379483ggf.jpg
Uygulamayla sanal alemde Ronaldo Messi'ye çalım attı yorumlarına sebep oldu.  Messi'nin bu uygulamaya misilleme yapıp yapmayacağı merak edilen konular arasında. Ronaldo'nun bu uygulaması spor dünyası için öncü olabilecek nitelikte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.