Güncel

Rusya zombi silah üretecek!

Bu silahlar karşısındaki insanın sinir sistemini tahrip ediyor.

Rusya zombi silah üretecek!

Hollywood yapımı Matrix filmindeki etkileyici silahlar kullanılmıştı bu silahlar artık gerçek hayatta da kullanılacak.  Bu silahlar karşısındaki insanın sinir sistemini tahrip ediyor. Özel silahı üretmek için Rusya, düğmeye bastı.

1333699919_putindenzombisilahayesilisik16426510310.jpg

Vladimir Putin, Rusya'da gelecek ay devlet başkanlığı koltuğuna yeniden oturacak. Putin, zombi silahların üretimi için talimat verdi.

Yeni silahın özelliğine göre, mikro fırınlardaki gibi elektromanyetik ışınlar yayarak hedefteki insanın sinir sistemini felç ediyor. Böylece o kişinin davranışlarını kontrol etmek mümkün oluyor.

Üretilecek silah hakkında çok fazla bilgi yok ama bu silaha maruz kalan kişinin ilk önce çok büyük bir hızla ateşi yükseldiği biliniyor sonra yaşananlar ve silahın yan etkileri hakkında fazla bir bilgi verilmemiş.

1950'li yıllardan beri Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya bu tür silahlar üretmek için sürekli çalışmalar yapıyordu.

Putin'in bu silahı gelecekte, düşmanlar ile beraber muhaliflerini sindirmek için de kullanabileceği gelen söylentiler için de.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.