Güncel

Samsung, akıllı telefon garantilerini iki yıl uzatıyor

Samsung ABD tüketicileri için Protection Plus Mobile Elite garanti programı başlattı.

Samsung, akıllı telefon garantilerini iki yıl uzatıyor

Mobil kullanıcılar için aldıkları cihazların garanti süresi çok önemlidir. Çünkü bu garanti süresi içerisinde meydana gelen sorunlar eğer kullanıcı kaynaklı değilse şirketler sorunlu cihazları ücretsiz tamir edebiliyor veya yenisi ile değiştirebiliyor. Samsung garanti konusunda bir adım ileri gitti ve mobil kullanıcıları için Protection Plus Mobile Elite programını başlattı.

Samsung'un yeni Protection Plus Mobile Elite programı sayesinde ABD'de Samsung Galaxy S ve Galaxy Note serisi cihazların sahipleri, garanti ötesinde faydalar elde etmek için seçenekleri mevcut. Ancak bu program şimdilik sadece Amerika’da uygulanıyor.

1412859373_samsung-galaxy-note-3-drop-test-cracked-screen-aa-6-645x362.jpg

Bu program kapsamında, telefonun garantisi iki yıl uzatılacak ve Samsung, kazara düşürme ve hasarlara karşı düzeltmeler ve değiştirmeler sunacak. yanlışlıkla damla, elektrik ve mekanik arızalardan hasar düzeltmeleri / yedek sunuyoruz ve iki iş günü içinde bir cihazı yerini alacak. Elektrik ve mekanik arızaları olan cihazları ise iki iş günde değiştirecek.

Protection Plus Mobile Elite şu anda sadece Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 4 için kullanılabilir. Ancak bu programa katılmak ücretli ve bu ücret çok ucuz sayılmaz. Galaxy S sahipleri 99 dolar, Galaxy Note sahipleri ise 129 dolar ödeyerek bu programdan faydalanabiliyorlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.