Güncel

Samsung, bu mağazasını Avrupa ve Ortadoğu’da ilk İstanbul’da açtı

Global mağaza konseptinin dünyadaki ilk iki uygulamasından birini Türkiye’de hayata geçiren Samsung, tüm ürünlerini sergilediği mağazasıyla, tüketicilere eşsiz bir deneyim fırsatı sunacak.

Samsung, bu mağazasını Avrupa ve Ortadoğu’da ilk İstanbul’da açtı

Tüketici elektroniğinin yenilikçi ve lider gücü Samsung Electronics’in Avrupa ve Ortadoğu’daki ilk, dünyadaki ikinci “Samsung Global Konsept Mağazası” Türkiye’de tüketicilere hizmet vermeye başladı.

Yenilikçi, şık ve en güncel teknolojiye sahip ürünlerle tüketicilere her zaman en iyi seçenekleri sunanSamsung’un, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde hizmete giren mağazası, 355 m²'lik bir alan üzerine kuruldu. Samsung'un yeni “Premium Konsepti” kullanılan mağazada, markanın tüketiciye sunduğu tüm ürünler yer alıyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ‘Samsung Global Konsept Mağazasını’ Türkiye’de açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimize, geniş ürün yelpazemizi sergileyeceğimiz, yepyeni bir mağaza konseptiyle, en ileri teknolojiyi hissettirecek bir ortam sağlayarak benzersiz Samsung deneyimi sunacağız” dedi.

   1389866156_samsung-global-konsept-magaza2.jpg

Akıllı Etkileşim, Akıllı İçerik ve Akıllı Gelişim Kiti özellikleri ile öne çıkan en yeni Samsung Smart TV’ler, eşsiz bir mobil iletişim dünyasının kapılarını açan Samsung akıllı telefonlar, benzersiz ses deneyimi sunan Samsung Audio Dock’lar, Wi-Fi ile internete bağlanabilen akıllı fotoğraf makineleri, dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı, en güçlü ofis teknolojileri, en verimli hacim kullanımı ve etkin enerji tasarrufu sunan yeni ev aletleri, Samsung’un Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ndeki Global Konsept Mağazasında sergileniyor. 

1389866170_samsung-global-konsept-magaza3.jpg

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.