Güncel

Samsung cihazlara dev içerik yeniliği!

Samsung'un Türkiye'de yaptığı bu ortaklık ile büyük bir içerik kaynağı, Samsung cihazlara sunulacak!


Samsung Electronics, Türkiye'de Saran Holding ile gerçekleştirdiği işbirliğini basın toplantısıyla duyurdu. Yapılan anlaşmaya göre Samsung Electronics ve Saran Holding; Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment seçilmiş içeriklerinin, akıllı cihazlardaki tüm dijital yayın haklarının, 3 yıl süresince Samsung Electronics'e ait olmasına ilişkin anlaşmaya vardı. Anlaşma  doğrultusunda Samsung Electronics; eğlence sektörünün dev isimlerinin sürekli yenilenen içeriklerini sadece ve özel olarak Samsung Smart TV, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına sunacak.

Bu işbirliğiİmza törenine  Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran katıldı ve imza töreni ile resmileşti.

Anlaşmaya göre Samsung "Akıllı Cihaz" kullanıcılarına, her ay güncellenecek şekilde, yıl boyunca 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, sunulacak.Bedelleri Samsung Electronics tarafından karşılanacak. Bunun yanı sıra, vizyondan yeni inmiş bir kısım içerik de ücretli olarak izlenebilecek. Türkiye'de hayata geçen bu proje, önemli küresel markalar; Samsung Electronics, Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment'ın bu kapsamda gerçekleştirdiği ilk uygulama olması ile de dikkat çekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.