Güncel

Samsung Electronics Türkiye'de görev değişikliği

Samsung Electronics Türkiye “Televizyon ve Ses Sistemleri Satış Pazarlama Kıdemli Müdürü” Cengiz Yorgancıoğlu oldu

Samsung Electronics Türkiye'de görev değişikliği

Tüketici elektroniği alanında dijital ve perakende satış stratejilerinin oluşturulması konusunda engin bir deneyime sahip olan Cengiz Yorgancıoğlu, Samsung Electronics Türkiye Televizyon ve Ses Sistemleri Satış Pazarlama Kıdemli Müdürü olarak görevine başladı.

Procter & Gamble, L’oreal ve Kodak gibi uluslararası şirketlerde ‘Hızlı Tüketim Ürünleri’ satışında edindiği 12 yıllık tecrübeye, 7 yıl süresince Sony Ericsson’un Türkiye, İsrail ve Azerbaycan telekom pazarlarında satış deneyimini ekleyen Cengiz Yorgancıoğlu, bu çalışmalarını takiben 2007-2012 yılları arasında ise GFK Türkiye’de Dijital Teknoloji Grup Müdürü olarak, pek çok uluslararası markaya stratejik danışmanlık yaptı. 2013-2014 yılları arasında OPR Araştırma Hizmetleri Dijital & Perakende Teknoloji Grup Direktörü olarak çalışmalarını yürüten Yorgancıoğlu, Temmuz 2014 itibariyle Samsung Electronics Türkiye’ye katıldı.

1409567364_cengiz-yorgancioglu.jpg

Samsung’da başladığı görevinde Yorgancıoğlu, Samsung’un TV global pazar liderliğinin Türkiye'de de sürdürülmesi bağlamında, sağlıklı bir kanal yapısı oluşturulması ve büyüme hedeflerine odaklı bir çalışma stratejisi izleyecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.