Güncel

Samsung, Evernote ile olan işbirliğini duyurdu! İşte 'S Note'

İşte Samsung Not ile Evernote'un tek bir çatı altında toplandığı o hizmet!

Samsung, Evernote ile olan işbirliğini duyurdu! İşte 'S Note'

Dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı dijital not tutma uygulaması dünyada 65 milyon ve Türkiye’de 600 bin kullanıcısı bulunan Evernote, Samsung ile ortaklığını duyurdu.Evernote içinde bulunduğu pazarda, telefondan tabletlere, kameralardan buzdolaplarına kadar akıllı ürün yelpazesini çok büyük ölçüde geliştirdi. Bu gelişimi de müşterilerine Samsung aracılığıyla sunacak.

1378381516_evernote-smart-notebook-moleskine-02.jpg

Samsung’la olan bu ortaklığı Samsung Galaxy Note’un not yazma becerileriyle Evernote’un birleştirilmesi demektir. Artık tüm S Note kullanıcıları, Samsung mobil cihazlarıyla Evernote’u kullandıkları tüm cihaz ve bilgisayarlar arasında anında not senkronizasyonu sağlayabileceklerdir. Evernote’taki diğer tüm notlar gibi bu notlar da aranabilir, kolay erişim için etiketlenebilir ve diğer kullanıcılarla paylaşılabilir olacaktır.

1378381019_snotekeyvisual.jpg

Ek olarak, Evernote tüm S Note kullanıcılarına, bütün notlarını, resimlerini ve dosyalarını saklayabilmeleri için arttırılmış bir aylık kapasite sunmaktadır. Bu geçen yıllar zarfında Samsung tüketicilerin hayatını kolaylaştıran yenilikçi ve sürpriz ürünleri piyasaya sürmeye devam etti. Evernote çalışanları böylesine yaratıcı ve ileri görüşlü bir firmayla yakın çalışma içinde bulunmaktan gurur duymaktayız, dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.