Güncel

Samsung Food Show Case buzdolabı uzaktan kumandalı elektrikli süpürge hediyeli

amsung, Electronics’in, hayata geçirdiği yeni kampanya ile Samsung Food Showcase buzdolabı alan herkes, Cyclone Force Multi teknolojisine sahip Samsung elektrik süpürgesinin de sahibi oluyor.

Samsung Food Show Case buzdolabı  uzaktan kumandalı elektrikli süpürge hediyeli

Akılcı, estetik ve işlevsel ürünlerle evdeki yaşamı da kolaylaştıran Samsung, hayata geçirdiği yeni kampanya ile tüketicilere avantajlı bir teklif sunuyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya çerçevesinde, Samsung Food Showcase buzdolabı alan tüketiciler, Cyclone Force Multi teknolojisine sahip, uzaktan kumandalı VC20F70HUCC model elektrik süpürgesine ücretsiz olarak sahip olacak.

Akıllı iç depolama tasarımıyla yenilikçi buzdolabı teknolojisini birleştiren Samsung Food Showcase’te, soslar, içecekler ve atıştırmalıklara daha kolay erişim sağlayan bir dış kapı vitrininin yanı sıra, daha büyük taze gıdaların da daha uzun süre saklanması için bir bölme bulunuyor.

Buzdolabında bambaşka bir deneyim

Samsung Food Showcase özelleştirilmiş içyapısıyla, 812 LT brüt, 508 LT net hacme sahip. Dondurucu hacmi ise 260 LT. A+ Enerji sınıfıyla çevre dostu buzdolabı, 10 yıl garantili Digital Inverter Kompresör özelliği ile de fark yaratıyor. Yenilikçi tasarıma sahip bu buzdolabında bulunan vitrin bölümü sık kullanılan yiyecek ve içeceklere erişim kolaylığı sağlarken, iç kasası ise daha uzun vadeli saklanması gereken ürünler için en uygun ortamı yaratıyor.

Normalden dört kat büyük olan vitrini sayesinde tüketiciler artık yiyecek, atıştırmalık ve içeceklere hızla ulaşabiliyor. İç kasası ise daha büyük hacimli taze ürünlerin daha uzun süre saklanabilmesine olanak sağlıyor.

İşlenmiş metal tasarımıyla şık bir tasarıma sahip Samsung Food Showcase’in diğer özellikleri arasında, “Moist Fresh Zone”, “Easy Slide (Kolay Çıkarılabilir Raf)”, “Freshroom (Şarküteri Gözü)”, “Koku Giderici Filtre”, “Voltaj Koruma”, “LED Aydınlatma”, “Metal Ekran”, “Gizli Tutma Kolu”, “Dökülmeyi Engelleyen Dayanıklı Cam Raflar”, “Açık Kapı Alarmı”, “Çıkarılabilir Kapı Contası” yer alıyor.

Cyclone Force Multi teknolojisiyle benzersiz hava akışı

Samsung VC20F70HUCC elektrik süpürgesi, ev temizliğini son derece kolay hale getiren güçlü özellikleriyle öne çıkıyor. Toz torbasız sınıfa dâhil olan ve titanyum gümüşü renge sahip Samsung’un güçlü elektrikli süpürgesi, 360 W emiş gücüne sahip. 2100 W güç tüketimi, 2 LT toz kapasitesine sahip olan ürünün en önemli özelliklerinden biri ise dört iç hazneye sahip benzersiz yapısı ile çok yönlü siklonik hava akışı sağlayan “Cyclone Force Multi” teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde, toz partiküllerinin havadan ayrılmasıyla, filtrenin tıkanması engellenerek, çok uzun bir süre boyunca emiş gücü korunuyor.

Evcil hayvan tüyleri sorun olmaktan çıkıyor

Samsung’un hayatı kolaylaştıran elektrikli süpürgesi ayrıca “Evcil Hayvan Tüyü Fırçası” ile evde evcil hayvan besleyen kullanıcılar için de özel bir işleve sahip. Ürün ayrıca; “Sünger ve Mikro Filtre, “”HEPA 13 + 1 LT, Multi Twin Chamber Toz Haznesi”, Infrared Uzaktan Kumanda, “Toz Sensörü”, “Silencio Plus Fırça”, “Parke Fırçası”, Kolay Toz Boşaltma”, “Alüminyum Teleskobik Boru”, “Üç Parçalı Farklı Uç Seçenekleri”, “Kauçuk Tekerlek”, “9 M Kablo Uzunluğu” ve “Otomatik Kordon Toplama” özeliklerini sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.