Güncel

Samsung, Galaxy A3 ve A5 satın alanlara altı ay ücretsiz Netflix vaat ediyor

Samsung yeni telefonları Galaxy A3 (2016) ve Galaxy A5 (2016) için yeni bir promosyon başlattı. Şirket telefonlardan birini satın alanlara altı ay ücretsiz Netflix aboneliği sunuyor.

Samsung, Galaxy A3 ve A5 satın alanlara altı ay ücretsiz Netflix vaat ediyor

Samsung çiçeği burnunda akıllı telefonlar Galaxy A3 (2016) ve Galaxy A5’i (2016) dünyanın birçok noktasında satışa çıkardı. Galaxy A serisi telefonlar açık konuşmak gerekirse kullanıcılardan yoğun ilgi gören modeller. Samsung bu ilgiyi daha da artırmak adına yeni bir promosyon başlattı.

Bu promosyon her ne kadar ülkemizde gerçekleşmemiş olsa da, dikkatimizi çekmeyi başardı; zira Samsung telefonlardan birini satın alanlara altı ücretsiz Netflix (İnternet üzerinden film ve dizi izleme hizmeti veren internet televizyon ağı) üyeliği hediye ediyor. Kampanya şimdilik sadece İtalya’da görünüyor, fakat Güney Koreli teknoloji devi Türkiye’de de benzer bir promosyon başlatabilir.

1453186307_id4873351.jpg

Netflix, CES 2016 etkinliğiyle birlikte operasyon alanına 130 ülke daha ekledi ve söz konusu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. İnternet tabanlı medya sağlayıcısı bu yıl ülkemizde hizmet vermeye başlayacak ancak net bir tarih henüz verilmedi. Netflix’in Türkiye aylık abone ücreti 27 lira. Ultra HD hizmet sunan premium üyeliğin aylık ücreti ise 40.99 TL olacak.
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.