Samsung’un 7 Ağustos 2019 tarihinde tanıtacak olduğu Note 10 modelleri ile ilgili her geçen gün heyecan verici detaylar gelmeye devam ediyor. Bizde, sizler için bugüne kadar Samsung Galaxy Note 10 özellikleri ve fiyatı ile ilgili yapılmış olan tüm sızıntıları ve haberleri bir araya getirdik.


Peki, yeni Galaxy Note modellerinde bizleri ne gibi yenilikler bekliyor? Gelin, yeni Note serisi ile ilgili tüm bilinenlere yakından göz atalım.

Samsung Galaxy Note 10 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?


Son paylaşılan raporlara göre Samsung bu yıl kullanıcıların karşısına Note 10, Note 10 Pro (Plus)olmak üzere iki farklı temel model ile çıkacağı ortaya çıkmıştı. Bu kısımda elde edilen bilgiler ışığında her iki modelin teknik özellikleri ve fiyatı bakımından birbirinden farklı olacağı ön görülüyor.

Yeni Note modellerinde 3.5 mm kulaklık girişi yer almayacak


Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda Samsung’un ilk defa bir amiral gemisinde 3.5 mm kulaklık girişine yer vermeyeceğini görmekteyiz. Daha önceden yapılan sızıntılarda da aslında bu detaya birçok kez vurgu yapılmıştı.


Buradan da anlayacağınız üzere Samsung bu yılki Note modellerinde 3.5 jack yerine USB Type-C destekli AKG kulaklıklara yer verecek. Ancak, elde edilen bilgilere göre Samsung’un yeni Note modellerinin kutu içeriğinde bir adet 3.5 mm dönüşütürücüsüne yer vereceği de söyleniyor.

Standart Note 10’da MicroSD kart yuvası olmayabilir


Samsung’a yakın birçok kaynak tarafından da söylendiği gibi Standart Note 10 modelinde microSD kart yuvasına yer verilmeyebilir. Bunun yerine Note 10’un temel modelinde 128 GB’lık bir dahili depolama alanını kullanıcılara sunacak olan Samsung, microSD kart eksikliğini bulut servisleri ile gidermeyi planlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.