Güncel

Samsung Galaxy S III çocuğun yatağında patladı

Samsung Galaxy S III yatakta büyük bir delik açtı.


Samsung Galaxy S3 piyasaya sürüleli üç yıl oldu ve bu model tanıtıldığında, o zaman göre oldukça etkileyici özelliklere ve tasarıma sahipti. Ancak son gelen bir raporda telefonun bir öğrencinin yatağında patladığı haberi geldi. Bu patlama haberlerine sık sık rastlıyoruz ve son vaka Samsung Galaxy S3 oldu.

Finlandiya’nın bir şehri olan Kajaani’de gerçekleşen olayda, gece boyunca şarjda bırakılan Galaxy S3, genç öğrencinin yatağında patladı. Gece uyanan anne, oğlunun odasını dumanlar içinde buldu ve telefonu kömürleşmiş bir şekilde yatağın içindeydi.

1460700546_giii.png

Telefon yatağın içinde büyük bir delik açmıştı. Aile bu durumdan ders aldıklarını ve bundan böyle telefonlarını gündüz şarj edeceklerini söyledi. Telefonun neden yandığı bilinmiyor ancak Galaxy S3’ün yaşı göz önüne alındığında şişmiş bir bataryaya sahip olma ihtimali yüksek. Bunun yanı sıra telefonun yatak içinde havasız bir şekilde şarj olduğunu düşünürsek biraz da kullanıcı davetiye çıkarmış gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.