3. Samsung Galaxy S4: Kutusu
Kutuyu açar açmaz Galaxy S4 ile karşılaşıyorsunuz. İlk bakışta S3'ten farksız gibi görünse de ekran çerçeveleri eskisinden daha ince, dolayısıyla daha büyük bir ekran alanınız var.

4. Samsung Galaxy S4: Kutudan çıkanlar

Samsung, Galaxy S4'ün kutusuna bir şarj adaptörü ve USB kablosunun yanında iyi bir kulak içi kulaklığı eklemeyi ihmal etmemiş. Ancak S4'ün kulaklıkları, S3'ünki kadar iyi değil. Dahası kulaklıkları denerken bazı editörlerimizin kulağına tam oturmadığını ve düştüğünü söylemeliyiz.

Cihazın 2.600 mAh kapasiteli pili, selefininki gibi değiştirilebiliyor.

5. Samsung Galaxy S4: Profil görünümü
Galaxy S4'e yandan baktığınızda krom görünümünün genişletildiğini ve kenarlardaki keskinliğin azaltıldığını farkediyorsunuz. Bu ise cebe daha yüksek kaliteli bir görünüm kazandırmış.

6. Samsung Galaxy S4: S3 ile karşılaştırma
Galaxy S4 ve S3'ün tasarımındaki farklar, sadece detaylarda gizli. S4'ün (solda) biraz daha büyük ekranı, kasa yüzeyinde daha çok yer kaplıyor. Giriş düğmesi ise dokunduğunuzda daha iyi olduğu hissini veriyor, çünkü eskisi gibi sallanmıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.