Samsung Galaxy S4'te nelerin olmasını istiyoruz - Page 1

5 inç değerde ekran
2013, 5 inç ekrana sahip Android telefonların savaşına sahne olacak gibi. ZTE ve Sony gibi isimler başta olmak üzere birçok telefon üreticisi, 5 inç değerde ekranlı telefonlarını 2013'ün ilk çeyreği itibarıyla satışa sunmaya başlayacak. Son gelen söylentilerde, Samsung'un Galaxy S4'ünün de 5 inç ekrana sahip, 1080p değerde olacağı konuşuluyor.

Samsung Galaxy S4'te nelerin olmasını istiyoruz - Page 2

Daha kaliteli mikrofon
Özellikle Galaxy ailesini üreterek Android pazarında Samsung'un ayrı bir krallık kurduğu gerçek. Ancak gerek Galaxy S3 olsun, gerekse de Galaxy Note 2 olsun, cihazların mikrofonları iyi değil.
Ses seviyesi yüksek mekanlarda video çekmeye gittiğinizde, güzel görüntü kalitesiyle çekimler yapıyorsunuz belki, ama ses duyamıyorsunuz. Sadece boğuk bir gürültü var ve bunun bir an evvel düzeltilmesi gerekiyor.

Samsung Galaxy S4'te nelerin olmasını istiyoruz - Page 3

4 çekirdekli işlemci
2013'ün iddialı telefonlarında 4 çekirdek işlemciler, standart gibi bir şey. Dolayısıyla Samsung'dan da aşağısı beklenmemeli, zira rekabet için bu önemli.
Tabii bu işlemci sadece var olmak için değil, uygulamalardan işletim sisteminin çalışma performansına kadar her yönden olumlu katkılar sağlaması için cihaza eklenmeli.

Samsung Galaxy S4'te nelerin olmasını istiyoruz - Page 4

S Pen ve uygulamaları
Galaxy Note 2'nin kullanımında çok önemli bir yeri bulunan S Pen, Galaxy S4'te de yer almalı. Böylece muhtemel 5 inçlik ekranda birden fazla ekran aynı anda açılabilir, kalem yardımıyla işlemler daha rahat yapılabilir. Özellikle çizim sevenler ve sosyal medyada gezmek isteyenler için 5 inçlik ekranın yanında kalemin olması büyük bir artı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.