Güncel

Samsung Galaxy S5 için yeni reklam filmi geldi

Samsung, S Health uygulamasını içeren yeni bir reklam filmi yayınladı.

Samsung Galaxy S5 için yeni reklam filmi geldi

Samsung’un son model amiral gemisi Galaxy S5 oldukça iyi özelliklere sahip ve ilk bir ay içinde 10 milyon adet satmayı başardı. Samsung’un ürünlerini diğer üreticilere göre daha fazla satmasında reklam politikası da yer alıyor. Şirket reklam konusunda hiçbir ücretten kaçınmıyor.

Galaxy S5 adım adımda olsa selefinin başarısını geçecek gibi görünüyor. Cihaz pil testlerinde oldukça başarılı, kamerası ise hızlı ve harika fotoğraflar alıyor. Ayrıca suya ve toza dayanıklı olması cihazı ayrı bir çekici yapıyor. Galaxy S5 de kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için Samsung birçok özellik paketliyor.

1400556226_shealth.png

Samsung’un Galaxy S5 Prime adında daha güçlü bir model daha tanıtması bekleniyor. Ancak şirket Galaxy S5 reklamlarına devam ediyor. Bunlardan biri de S Health özelliği üzerine odaklanmış reklamı filmi oldu. Yayınlanna reklam filminde bu uygulamanın sağlık alanında ne kadar kullanışlı olduğu gösteriliyor.

Aşağıda Samsung tarafından yayınlanan reklam filmini izleyebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.