Güncel

Samsung, Galaxy S5'in fiyatını düşürdü!

Güney koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, mobil pazarda rakiplerinden önde yer almak için cihaz satış politikasında değişime gitti.

Samsung, Galaxy S5'in fiyatını düşürdü!

Güney koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, mobil pazarda rakiplerinden önde yer almak için cihaz satış politikasında değişime gitti. Firma Hindistan'da Galaxy S5'in 860 dolarlık fiyatında indirime giderek 780 dolara düşürdü.

1398090556_img20140421162505.jpg

Samsung'un düşürdüğü fiyatla önceki fiyat arasında 80 dolarlık fark var ve bu da 170 TL'ye denk geliyor. Ancak şimdilik bu fiyat telefonun siyah rengi için geçerli durumda. Ancak Samsung'un ilk defa erken bir zamanda indirim gerçekleştirmesi farklı yorumlara da sebep oldu. Uzmanlar göre bu indirimin sebebini, HTC ve diğer rakiplerle olan rekabetine bağlıyor.

Son olarak firmanın yaptığı fiyat indiriminin global pazarda da beklenenden daha erken gerçekleşmesi bekleniyor. Umarız Samsung, diğer pazarlarda da beklenen indirimi erkenden uygular.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.