Güncel

Samsung Gear VR, Türkiye'yi dolaşacak

Samsung sanal gerçeklik tırı, Gear VR 4 boyutlu sanal gerçeklik sinemasını Türkiye'deki teknoloji meraklılarıyla buluşturacak.


17-19 ve 24-26 Haziran tarihlerinde İstanbul'da Kanyon Avm'de kullanıcılarla buluşacak olan tır, kullanıcılara akıllı telefonlarla sanal geçeklik tecrübesini yaşatmak istiyor.

Samsung bu özel tecrübeyi İstanbul'dan başka diğer 14 şehirde'de gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Samsung Electronics Türkiye Pazarlama müdürü Tolga Erdem ise:"Anadolu’nun birçok şehrine uğrayacak Samsung Sanal Gerçeklik Tırı, en son teknolojilere ilgisini yakından bildiğimiz halkımızla buluşacak. Dünyanın en özel eğlencelerinden birini Gear VR deneyimiyle tüm Türkiye’ye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tüm teknoloji meraklılarını Gear VR deneyiminin yanı sıra Galaxy S7 serisinin üstün performansına da tanık olabileceği bu eğlenceli yolculuğa davet ediyoruz" şeklinde açıklamalar yaptı.

1466236159_sm-r321nzwaxsa-138536-1.jpg

Yeni nesil Gear VR sanal gözlükleri yüzlerce içerikle destekleniyor

Yeni nesil Gear VR uygulama, oyun ve film gibi yüzlerce içerikten gücünü alıyor ve kullanıcılara sanal gerçeklik tecrübesini sunuyor.

Yeni 3. Nesil Gear VR Galaxy S7 ve S7 Edge, Galaxy s6 ve S6 Edge ve Galaxy Note 5 tarafından desteklenmekte.Sadece 318 gram ağırlığındaki gözlük önceki modelleren 19 kat daha hafif. Daha kullanışlı bir arayüz ve Touchpad ile gelen Gear VR kullanıcılara daha kolay bir kullanım sağlamakta.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.