Güncel

Samsung intikamını alabilecek mi?

Samsung'tan Apple'a karşı atılım!

Samsung intikamını alabilecek mi?

Apple ile Samsung'un arasında geçen patent davaları birçok kişinin ilgisini çekiyor ve takip altında. İki şirket arasında uzun zamandır devam eden patent davalarında yeni bir gelişme oldu. Daha önce Apple, Samsung'a ait Galaxy SIII dahil 20 mobil cihazının kendi patentlerini ihlal ettiğini öne sürdü ve bir milyar dolar tazminat kazanmıştı.

Buna karşılık Samsung'da, iPhone 5'in kendisine ait çeşitli patentleri ihlal ettiğini savundu ve dava dosyasına bunu da ekledi.

1349182108_applesamsung.jpg

Samsung'un dava konusu yaptığı dosyaya göre iPhone 5'ler şirkete ait 3G ve çeşitli işlev patentlerini ihlal ediyor. Samsung, daha öncede önceki iPhone sürümleri, iPod ve iPad için patent ihlali gerekçesiyle Apple'ı mahkemeye vermişti.

Yorumlar
iPhone nü sevmiyorum. Hele hele mahkemeye giderek samsung u alt etmeye çalısmasına gicik oluyorum. Eski telefonları makyajlayip makyajlayip millete kalaliyorlar. Allah askına iPhone 5 4s den cokmu farkli. 3000 tl hele hiç etmez. Alırsanız anlarsınız .
Cevapla
hanifi dinle
gene sacmalamissin iphone karsi samsung usa da dava kazandi senin neden haberin yok
Cevapla
serdar
samsung neden abd deki davalari kaybediyor??? abd sizce tarafsiz mi davranir bu davada da...?
Cevapla
hanifi
samsung kolay kolay orada dava kazanamaz. sebebi belli .
Cevapla
hanifi
At?n intikam? mi lan bu? XDXDXDXDXDXDXD
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.