Güncel

Samsung, iPhone kullanıcılarına bedava Galaxy Note 5 veriyor!

Samsung, iPhone kullanıcılarının Galaxy serisi bir telefona geçiş yapmalarının önünü açmayı planladığı Ultimate Test Drive adında bir uygulama başlattı.

Samsung, iPhone kullanıcılarına bedava Galaxy Note 5 veriyor!

Samsung, ABD’de Apple iPhone kullanıcılarını  Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge + ya da Galaxy S6 Edge modelini satın almaya yönlendirecek bir kampanya başlattı.

Şirketin "The Ultimate Test Drive"  başlığıyla başlattığı program kapsamında herhangi bir iPhone modeline sahip kullanıcılara Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge + ya da Galaxy S6 Edge modellerinden birini 30 gün boyunca denemek süretiyle operatör servisi de dahil olmak üzere tamamen ücretsiz olarak kullanma imkanı sunuyor.

Programa katılabilmenin ön şartı bir iPhone modeline sahip olmanız. Bundan sonra Samsung’un ilgili sitesine iPhone telefonunuzun Safari tarayıcısından ilgili siteye girerek hangi telefonu kullanmak istediğinizi ve dilediğiniz operatörü seçiyorsunuz. Daha sonra sitede 1 Dolar tutarındaki sembolik bir hizmet ücretini ödedikten sonra seçtiğiniz Samsung Galaxy modelinin size gönderilmesini beklemeniz gerekiyor.

1440144581_img20150821110651.jpg

Program kapsamında size gönderilen Galaxy modelini 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanıyorsunuz. Ayrıca Samsung, iPhone’unuzdaki verilerinizi denemekte olduğunuz Galaxy cihaza atmak için bir de Smart Switch kablosu gönderiyor.

Ancak burada kampanya dahilinde Samsung'un koyduğu kurallara uymanız gerekiyor.  Örneğin: 30 günlük deneme süresinin ardından 5 gün içinde deneyimlediğiniz telefonu firmanın anlaşmalı olduğu yol ile Samsung’a geri göndermeniz gerekli. Aksi halde mevcut operatör kartınıza gelen S6 Edge +(örnek olarak gösterilmiştir) telefonun resmi fiyatı fiyatı olan 820 Dolarlık cezayı ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra Samsung, telefona herhangi bir hasar geldiği taktirde sizden ayrıca 100 Dolar ödeme yapmanızı talep ediyor.

Şu an Türkiye'nin içinde bulunmadığı kampanya sadece Amerika birleşik Devletleri’nde geçerli. Kampanyayı merak ediyorsanız şirketin program kapsamını bu siteden takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.