Güncel

Samsung kış gelirken yeni nesil Çamaşır Kurutma Makinesini tanıttı

Yenilikçi beyaz eşya alanında dünya lideri olan Samsung, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaya devam ediyor. Samsung’un Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi; çamaşır asma, kurutma ve toplama derdini ortadan kaldırarak, sev

Samsung kış gelirken yeni nesil Çamaşır Kurutma Makinesini tanıttı

Kış yaklaşıyor ve küçük çocukları olan aileler kışın çamaşır kurtma derdinden nasıl kurtulurum diye hesap yapmaya başladılar bile. Kışın oda içinde kurutulmaya çalışan çamaşırların odaya yüksek nem bırakmalarından dolayı evlerde hem sağlıksız bir ortam (küf ve mantar oluşumu) hemde kötü bir görüntü oluşmaktadır. Ansızın gelen misafirlere karşı çamaşırları kalorifer peteklerinin üzerinden hızla toplamada dünya birincisi bir toplumuz. Bu gidişe ise bir kurutucu ile son verebilirsiniz. Özel aparatları sayesinde çamaşır makinelerinin üstlerine sabitlenen kurutma makinelerine Samsung yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Yenilikçi beyaz eşya alanında dünya liderlerinden biri olan Samsung, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaya devam ediyor. Samsung’un Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi; çamaşır asma, kurutma ve toplama derdini ortadan kaldırarak, sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanıza olanak tanıyor.

Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi özel giysileriniz için sunduğu ultra hassas programı ve kırışıklık engelleme fonksiyonu ile  çamaşırlarınızın yıpranması önleyerek, çamaşır asma ve ütü derdine çözüm sunuyor. Aynı zamanda, 29 dakikalık kısa programı sayesinde; miktarı daha az olan çamaşırlarınızı kuruturken zamandan kazanabilirsiniz. Üstelik kurutma makinesi sizi uyararak, kondanser temizleme zamanını hatırlatır.

Buz Mavisi LED Ekranı, tambur içi aydınlatma özelliği, akıllı kontrol mekanizması ve elmas kazanı ile dayanıklılığı ve tasarımı bir araya getiren Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi, yeni B enerji sınıfı ve 8 kg kurutma kapasitesi için tavsiye edilen tüketici fiyatı ise 1599 TL'dir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.