Güncel

Samsung neler tanıtacak?

Samsung, IFA 2013 öncesinde hangi ürünlerini duyuracak?

Samsung neler tanıtacak?

Samsung, en sonunda Berlin’de düzenlenecek IFA 2013’ten önce düzenleyeceği Unpacked etkinliğini resmen duyurdu. Buna göre beklendiği gibi şirket 4 Eylül’de bu tanıtımı gerçekleştirecek. Peki Samsung bu etkinlikte neler tanıtacak?

Şimdiye kadar söylentiler bir Galaxy note 3 ve akıllı saat olacağı yönündeydi ancak, şirket farklı cihazlarla bir sürpriz yapabilir. Hatırlarsanız geçen yıl aynı dönemde Galaxy Note 2’nin yanı sıra Galaxy Camera ve bir grup Windows 8’li tablet modellerini tanıtmıştı.

1375795808_unpackedeventfull.png

Şirketin son zamanlarda aldığı patentler aşağıdaki gibi:

Dijital giyilebilir kol saati şeklinde cihazlar, internet erişimi, telefon görüşmeleri, elektronik posta ve mesaj sağlayan bilek bandı yada bilezik, bir kol saati şeklinde giyilebilir elektronik el cihazları, kablosuz bağlantı için bilek bandı yada halhal, saklama, iletim, kayıtları tutmak, kişisel bilgi yönetimi, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, taşınabilir bilgisayarlar.

Bakalım Samsung hangi ürünlerle karşımıza çıkacak. 4 Eylül’de hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Misafir
pek ala biz yerli olarak ne tanitiyoruz ne kadar cok meraklisiniz milletin sehine
Cevapla
Misafir
s4 lte-a nin global versiyonu ne zaman snapdragon 800 bekliyoruz....
Cevapla
Misafir
katılıyorum,bencede 3 tane ürün tanıtacak,aleni belli
Cevapla
Misafir
3 tane ürün tanıtacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.