Güncel

Samsung SLEEPsense ile uyku kalitenizi ölçün!

samsung

Samsung SLEEPsense ile uyku kalitenizi ölçün!

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung'dan, ürün yelpazesini genişletmeye devam ettiğini gösteren bir cihaz daha geldi. Şirket, Nesnelerin Interneti kategorisine ait, uyku izleme cihazı olan Samsung SLEEPsense'yi duyurdu. 

Gövdesi kullanıcıya rahatsızlık vermeyecek kadar ince olan(1cmSLEEPsense isimli cihaz yatak ya da yastık altına kolayca yerleştirilebiliyor. yerleştiri Cihaz uykuda olduğunuz gece boyunca kalbinizin ne sıklıkla attığını ve solunum sayınızı izlemenize ve aynı zamanda uyku kaliteniz hakkında daha fazla bilgi sunabilen EarlySense teknolojisine sahip. 

1441273183_img20150903123327.jpg

SLEEPsense ayrıca nesnelerin interneti desteğine sahip olmasından dolayı nesnelerin Interneti teknolojisini destekleyen evinizdeki tüm cihazlara bağlanabilir. Mesela: karşısında uyuya kaldığınız TV'nize bağlanıp onu kapatabiliyor veya klimanın sıcaklık-soğukluk ayarlamalarını yapabiliyor.

Öte yandan Güney Kore ve diğer ülkelerde bu yıl piyasaya sürülecek SLEEPsense'nin maliyeti henüz bilinmemektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.