Güncel

Samsung SUHD TV ile daha fazlasını izle, daha fazlasını kazan

Samsung’dan SUHD TV satın alanlara muhteşem hediyeler!

Samsung SUHD TV ile daha fazlasını izle, daha fazlasını kazan

Art arda 9 yıldır TV sektöründe dünya  liderliğini koruyan Samsung; 17 Nisan - 13 Mayıs tarihleri arasında TV deneyiminde yepyeni bir çağ başlatan, nano kristal teknolojisine sahip yeni ürünü SUHD TV modellerinden birini satın alan müşterilerine kapsamlı“Digiturk Şampiyonlar, Dizi veya Film Paketi*”, “UHD Video Paketi” ve Curved Soundbar hediyelerinden birini ya da birkaçını kazanma fırsatı sunuyor.

75JU7000, 65JU7000 ve 65JU7500 modellerini satın alanlar Digiturk Paketi’nin sahibi olurken; 78JS9500 SUHD TV modeli Digiturk Paketi’ne ek olarak UHD Paketi ve Ev Sinema Sistemi 65JS9000 ve 55JS9000 SUHD TV modeli Digiturk ve UHD paketlerine ek olarak CurvedSoundbar kazandırıyor. Digiturk Paket kapsamında tüketicinin tercih edeceği 12 ay süreli  Digiturk Giriş Paketi, 2 adet Digiturk Keyif Paketi, HD servisi (3D servisi dahil), Şampiyonlar, Film ya da Dizi paketlerinden biri ve “Dilediğin Zaman” servisi yer alıyor.

1430042720_samsungsuhdtv-1.jpg

Kampanyaya katılmak için tüketicilerin kampanya dahilindeki modellerinden birini satın aldıktan sonra, 14 Haziran’a kadar kurulumunu yaptırıp kampanya katılım koşullarına uygun olarak başvurmaları gerekiyor. Samsung; ilgili başvuruları yaparak fatura bilgilerini zamanında ve eksiksiz gönderen tüketicilerin hediyelerini adreslerine gönderiyor.

Dünyanın ilk kavisli UHD televizyonunun yaratıcısı Samsung’dan, yeni nesil süper televizyon SUHD TV; nano kristal teknolojisi, Tizen ile geliştirilmiş smart tv özelliği ve stil yaratan tasarımıyla televizyon deneyiminde çığır açıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.