Güncel

Samsung Uzmanına Sor servisi ile ürünlerinin tüm ayrıntılarını kullanıcılarına gösteriyor

Samsung Electronics tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve dünyanın ilk interaktif ürün inceleme video projesi olarak kendi dalında dünyada bir ilk teşkil eden “Uzmanına Sor” uygulaması, 6 farklı ve yeni Samsung ürün hakkında hazırlanan yeni video’

Samsung Uzmanına Sor servisi ile ürünlerinin tüm ayrıntılarını kullanıcılarına gösteriyor

Samsung Electronics Türkiye, Samsung, “Uzmanına Sor” adıyla Youtube kanalında hizmet veren dünyanın ilk interaktif ürün inceleme video projesine ilişkin en yeni video’ları yayına aldı. Projenin bu ayağında Galaxy S5, Galaxy Tab S, Gear 2, Gear Fit, Activity Tracker ve Curved UHD TV olmak üzere 6 farklı ürün hakkında hazırlanan video’lar, kullanıcılar tarafından interaktif olarak izlenebilecek. Samsung’un “Uzmanına Sor” projesi dahilinde hazırlanan farklı uzunluklara sahip videolar, izleyiciye ürüne ait merak ettiği özelliği video içerisinden seçip izleyebilme imkanı tanıyor.

1409574353_ekran-alintisi-2.png

Ödüllü video projesi “Uzmanına Sor” kendi alanında dünyada bir ilk!

Dijital pazarlama iletişiminde en başarılı uygulamaları ödüllendiren “Mixx Awards Türkiye 2013”te “Markalı İçerik” kategorisinde ‘Altın Mixx’, “İnteraktif Reklam Filmleri” kategorisinde ise ‘Gümüş Mix’ ödüllerinin sahibi olan ve Googletarafından “En İyi Uygulama” (Best Case) seçilen “Uzmanına Sor” projesi, “kendi dalında dünyanın ilk interaktif ürün inceleme video projesi” olma unvanını sürdürüyor.

1409574372_ekran-alintisi-3.png

Proje kapsamında 2013 yılında üretilen ve toplamda 500 binin üzerinde izlenme sayısına ulaşan videolar, 350 bin video içi etkileşim (tıklanma sayısı) elde etti. “Uzmanına Sor” projesine yeni videolarla devam eden Samsung, tüketicilere, satın alma deneyimi öncesi ve sonrasında ürünlerle ilgili merak ettikleri özellikleri uygulamalı olarak görme olanağı sunuyor.

Samsung son teknoloji ürünlerinin en önemli ve dikkat çekici özelliklerini çok farklı deneyimlerle anlatarak, kullanıcıların video içerisinden en merak edilen özelliklere doğrudan gitmelerini sağlayan uygulama, bu özelliğiyle dünya üzerinde de bir ilk teşkil ediyor.

Proje dahilindeki tüm interaktif videolara ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.