Güncel

Samsung ve Apple kullanıcıları artık HTC One M8'i satın alıyor!

Yeni yayınlanan verilere göre Samsung ve Apple kullanıcıları HTC One M8'i satın alıyor.

Samsung ve Apple kullanıcıları artık HTC One M8'i satın alıyor!

Tayvanlı HTC firmasının yeni amiral gemisi modeli One M8, kısa bir süre önce satışa sunuldu. Cihaz teknik özelliklerinin yanında alüminyum tasarımı, hoparlörleri ve ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gelen haberlere göre cihazın bu özellikleri çoğu Samsung ve Apple kullanıcısını kandine çekmeye başlamış bulunuyor.

1398449145_img20140425200231.jpg

CompareMyMobile sitesinin yaptığı araştırmaya göre HTC One M8'i satın alan kullanıcıların %46.2'lik dilimi, eskiden de HTC kullanıcısı olarak belirlenmiş. Diğer taraftan HTC One M8 alan kullanıcıların %23.7'lik kısmı, geçtiğimiz yıl iPhone 5 kullanıyormuş. Verilerin devamında kullanıcıların %8'lik kısmı da Samsung Galaxy S4 kullanıyormuş.

Ancak diğer taraftan gelen haberlere bakarsak Samsung, yeni amiral gemisi modeli Galaxy S5'in satışlarda S4'ü geçtiğini, ve en çok satılan cihazın S5 olduğunu söylüyor. Bakalım ilerleyen günlerde elde edilen rakamlarla birlikte nasıl bir sonuç elde edilecek...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.