Güncel

Samsung ve Digiturk işbirliği ile Samsung TV’lerde kampanya başladı

Samsung’un yeni TV kampanyası ile 21 Eylül 2014’e kadar Samsung TV satın alan kullanıcılar, Digiturk işbirliği ile birçok farklı yayın içeriğine ücretsiz olarak ulaşabiliyor. Kampanya kapsamında aynı zamanda, ücretsiz 1 aylık LİG TV üyeliği* futbolseverle

Samsung ve Digiturk işbirliği ile Samsung TV’lerde kampanya başladı

Dünyanın lider televizyon üreticisi Samsung, televizyonveotesi.com adresinde belirtilen, birbirinden çarpıcı televizyon modellerini satın alanlar için, üçüncü kampanya döneminde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

21 Eylül’e kadar Samsung TV satın alan kullanıcıların faydalanabileceği kampanya kapsamında; 12 aylık Digiturk Giriş ve HD Paketi, ücretsiz 1 aylık LİG TV üyeliği, Mini Film Paketi ve “Dilediğin Zaman Uygulaması” ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanıcılar kampanya dahilinde, tüm Cinemaximum sinema salonlarında 2014 boyunca geçerli olmak üzere 1 sinema bileti alınca, 1 sinema bileti daha kazanıyor. Bununla birlikte yüzlerce filmden oluşan Samsung Sinema Paketi ve UHD Video Paketinin yanı sıra, Teknokask ile Samsung TV'lerde çarpma, düşme, ıslanma ve çalınmaya karşı 1 yıl boyunca ücretsiz sigorta da paket dahilinde sunuluyor.

Siz de, Samsung TV’nizi seçerken avantajlı paket kampanyasından faydalanarak, televizyon izleme deneyiminizi pekiştirebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için:

Kampanya paketleri kullanıcılara, birinci pakette 1.355 TL, ikinci pakette ise 755 TL’lik avantaj sağlıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin “TV” yazıp “Ad, Soyad” bilgileri arasında bir boşluk bırakarak 4730’a SMS gönderdikten sonra, katılım onay mesajıyla birlikte televizyonveotesi.com sayfasına giriş yaparak bilgilerini doldurmaları gerekiyor.

Hediyelere ulaşmak isteyen Samsung kullanıcıları, yetkili servise en geç 21 Eylül 2014’e kadar kurulumu yaptırarak hediyelerine ulaşabilecek. Kampanya detaylarına www.televizyonveotesi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.