Güncel

Samsung'a kıyasla Xiaomi'nin 5 iyi özelliği!

Hem Xiaomi hem de Samsung iyi özelliklere sahip akıllı telefon sunan ve çok beğenilen 2 büyük firmadan birisidir. Peki Xiaomi'nin Samsung'dan bazı konularda daha iyi özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Samsung'a kıyasla Xiaomi'nin 5 iyi özelliği! - Page 3

1.) Şarj Hızı

Bildiğiniz gibi Xiaomi bu konuda neredeyse rakipsiz diyebiliriz. Xiaomi Mi 10 Ultra, Mi 11T Pro, Mi Mix 4 ve birçok cihazı 120w şarjı destekliyor. Ancak Samsung tarafına baktığımızda bu şarj hızına ulaşmış bir cihaz görmek mümkün değil. Xiaomi'nin en yeni telefonu Xiaomi 12 Pro'ya baktığımızda 17 dakikada 0-100'e kadar şarj oluyor. Bunun dezavantajı ise cihazın sıcaklığının 40 dereceye kadar çıkması

Yorumlar
Ahmet
Xiaomi güzelde güncelleme alıyo iyi güzel ama güncellemeyle hiçbir değişiklik yok. O kadar android sürümü atlıyorsun, ama hiçbir değişiklik yok.
Cevapla
Kullanıcı
Çünkü arayüz olarak miui kullanıyo bu yüzden android güncellemeleri bir işe yaramıyor
TC.mehmetcik = Y
Samsung Galaxy A22s Cep Tlf Tercihimdir fakat Türkiye piyasalarda yok fakat sıkıntımı vardır ne zaman çıkacaktır Samsung Galaxy A22s Cep Tlf beklemeye kaldım bekliyorum ve temenni rica arz etsem bilgilendrrmisiniz teşekkürler
Cevapla
Toýly
Az daha bekle
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.