Güncel

Samsung'a kıyasla Xiaomi'nin 5 iyi özelliği!

Hem Xiaomi hem de Samsung iyi özelliklere sahip akıllı telefon sunan ve çok beğenilen 2 büyük firmadan birisidir. Peki Xiaomi'nin Samsung'dan bazı konularda daha iyi özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Samsung'a kıyasla Xiaomi'nin 5 iyi özelliği! - Page 4

Samsung'un en yeni cihazı Samsung Galaxy S22 Ultra'ya bakacak olursak, maksimum 45w şarj hızını destekliyor. Bu şarj hızı ile S22 Ultra'yı 1 saat 3 dakikada 0-100 şarja ulaştırıyor. Şarj hızı açısından Xiaomi, birçok rakibinde olduğu gibi Samsung'u da geride bırakmayı başarıyor.

Yorumlar
Ahmet
Xiaomi güzelde güncelleme alıyo iyi güzel ama güncellemeyle hiçbir değişiklik yok. O kadar android sürümü atlıyorsun, ama hiçbir değişiklik yok.
Cevapla
Kullanıcı
Çünkü arayüz olarak miui kullanıyo bu yüzden android güncellemeleri bir işe yaramıyor
TC.mehmetcik = Y
Samsung Galaxy A22s Cep Tlf Tercihimdir fakat Türkiye piyasalarda yok fakat sıkıntımı vardır ne zaman çıkacaktır Samsung Galaxy A22s Cep Tlf beklemeye kaldım bekliyorum ve temenni rica arz etsem bilgilendrrmisiniz teşekkürler
Cevapla
Toýly
Az daha bekle
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.