Güncel

Samsung’dan 30.000 Dolarlık köpek kulübesi

Apple'dan otomobil, Samsung'dan köpek kulübesi.

Samsung’dan 30.000 Dolarlık köpek kulübesi

Samsung'un en büyük rakibi Apple mühendisleri ultramodern bir araba yapmakla uğraşırken Samsung fantezi sayılabilecek bir köpek kulübesi yapımını tamamladı.

Kelimenin tam anlamıyla gerçekten bir fantastik köpek kulübesi. 

Size biraz tuhaf gelecek ama Samsung bu yıl dünyanın en büyük köpek gösterisi, Crufts’a sponsor oldu. Bu tür gösterilere sponsorluk yapan şirketler genelde evcil hayvan gıdası üretenler ve evcil hayvan sigortacılığı yapan firmalar olurdu ama hayvancılık sektörü mobil devlerinin göz dikmediği alanlardan bir tanesiydi ama oda oldu sonunda.

 1425772196_02.jpg

Samsung mühendisleri ve tasarımcıları köpeklerin rahat etmesi için bu delicesine modern olarak tasarlanmış köpek kulübesini dizayn ettiler. Bu kulübe tamamen bir köpeği şımartmak için tasarlanmış teknoloji ile doludur. Tüm bu araç gereç elbette büyük bir maliyet gerektiriyordu. Diyebiliriz ki bu kulübe yaklaşık 30.000 $.

Bu sadece bir köpek kulübesinden öte, içerisinde birleştirilmiş üç farklı yaşam alanı var ve sanatsal olarak hazırlanmış mamaları köpeklere sunmak için bir elektronik besleyici ile donatılmış yemek alanı bulunuyor. Samsung bu kulübeye yemek sonrası alınan kalorileri yakmak için, köpek büyüklüğünde bir koşu bandı dahil etmiştir.

 Bu modern kulübede evcil hayvanların da rahatsızlanabileceği düşünülerek ağrıları yatıştırmaya egzersiz ile yardımcı olmak için bir hidroterapi havuzu yerleştirildi.

Elbette köpekler de, eğlenmek ister. Ve bir köpek için, en gerekli araçlardan birinin Samsung Galaxy S tablet ile donatılmış bir ekipman olduğunu düşünerek bu kulübede ona da yer verilmiş. Bu tabletle kendi portföy performans sekmelerini tutar veya başka ortamlardaki arkadaşlarını izleyebilirler.

Tabii şekerleme zamanı geldiğinde, kültürlü bir köpek uyku odasına gider ve ultra-lüks yatak görmek ister. Kulübeye eklenen rahat suni çim yatağı buna imkan sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.